Klasyfikacja na Najlepszego zawodnika Klasy Okręgowej-VIGO po V kolejce

Po rozegranych meczach V kolejki rozgrywek Klasy Okręgowej nastąpiła zmiana lidera rankingu na Najlepszego Zawodnika Klasy Okręgowej. Samodzielnym liderem klasyfikacji został Krzysztof Glafik zawodnik Orła Psary/Babienica, który od początku rundy jesiennej prezentuje równą, wysoką formę.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców w V kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej-VIGO:

1. Sroka Marcin Orzeł Kiedrzyn 1
2. Bałytskij Andrij Warta Kamieńskie Młyny 1
3. Burzyński Marek Orkan Rzerzęczyce 1
4. Operacz Oskar KS Panki 1
5. Zielonka Marek Znicz Kłobuck 1
6. Nalichowski Adrian Pogoń Kamyk 1
7. Baron Daniel Unia Kalety 1
8. Ojczyk Piotr Lotnik Kościelec 1
9. Glafik Krzysztof Orzeł Psary/Babienica 1
10. Bujak Mateusz Liswarta Lisów 1
11. Gęsikowski Bartłomiej MKS Myszków 1
12. Nawizowski Tomasz Warta Mstów 1
13. Kowalikowski Krzysztof Jedność Boronów 1
14. Stefański Tomasz Victoria Częstochowa 1
15. Janoszka Damian Sparta Lubliniec 1
16. Opeldus Artur Polonia Poraj 1

KLASYFIKACJA GENERALNA PO 5 KOLEJKACH:

1. Glafik Krzysztof – Orzeł Psary/Babienica 4 pkt.
2. Chobot Przemysław – Lotnik Kościelec 3 pkt.
3. Baron Dawid – Unia Kalety 3 pkt.
4. Zielonka Przemysław – Znicz Kłobuck 3 pkt.
5. Stefański Tomasz – Victoria Częstochowa 2 pkt.
6. Nawizowski Przemysław – Warta Mstów 2 pkt.
7. Burzyński Marek – Orkan Rzerzęczyce 2 pkt.
8. Borowiec Bogusław-Sparta Lubliniec 2 pkt.
9. Napora Piotr – MKS Myszków 2 pkt.
10. Pawelec Mariusz – Orzeł Kiedrzyn 2 pkt.
11. Prusko Piotr– Polonia Poraj   2 pkt.
12. Ściebura Piotr -Pogoń Kamyk 2 pkt.
13. Wiśniewski Tomasz – Liswarta Lisów 2 pkt.
14. Kotyla Marcin – Warta Mstów 2 pkt.
15. Marczyk Kamil – Orzeł Kiedrzyn   2 pkt.
16. Opeldus Artur– Polonia Poraj 2 pkt.
17. Bujak Mateusz – Liswarta Lisów 1 pkt.
18. Bąk Marcin-Jedność Boronów 1 pkt.
19. Rados Tomasz – Victoria Częstochowa 1 pkt.
20. Pyka Mateusz – Unia Kalety 1 pkt.
21. Gorczyca Rafał– Znicz Kłobuck 1 pkt.
22. Ogłaza Przemysław – KS Panki 1 pkt.
23. Ozga Dawid – Warta Kamieńskie Młyny 1 pkt.
24. Świerczyński Marek – Orkan Rzerzęczyce 1 pkt.
25. Franc Mateusz– Orkan Rzerzęczyce 1 pkt.
26. Tomczyk Łukasz – Warta Kamieńskie Młyny 1 pkt.
27. Pasieka Tomasz – KS Panki 1 pkt.
28. Kiebdaj Konrad  – Lotnik Kościelec 1 pkt.
29. Kasztelan Kamil – Victoria Częstochowa 1 pkt.
30. Białas Tomasz – Jedność Boronów 1 pkt.
31. Gadecki Damian – Sparta Lubliniec 1 pkt.
32. Dorożyński Robert-Jedność Boronów 1 pkt.
33. Kaźmierski Artur – Warta Mstów 1 pkt.
34. Cyl Dawid – Orzeł Psary/Babienica 1 pkt.
35. Moj Damian – Liswarta Lisów 1 pkt.
36. Golec Adrian– Unia Kalety 1 pkt.
37. Maciński Mateusz – Pogoń Kamyk 1 pkt.
38. Załęcki Dariusz – KS Panki 1 pkt.
39. Mielczarek Maciej – Orkan Rzerzęczyce 1 pkt.
40. Tomczyk Łukasz – Warta Kamieńskie Młyny 1 pkt
41. Paździorek Łukasz – Warta Kamieńskie Młyny 1 pkt.
42. Mońka Mateusz – KS Panki 1 pkt.
43. Muniak Krzysztof – Znicz Kłobuck 1 pkt.
44. Kotyl Sebastian – Pogoń Kamyk 1 pkt.
45. Bugaj Mateusz – Liswarta Lisów 1 pkt.
46. Szczepaniak Robert – MKS Myszków 1 pkt.
47. Kożuch Dawid – Jedność Boronów 1 pkt.
48. Sowa Jakub – Sparta Lubliniec 1 pkt.
49. Lech Piotr – Polonia Poraj 1 pkt.
50. Nalichowski Adrian – Pogoń Kamyk 1 pkt.
51. Ojczyk Piotr – Lotnik Kościelec 1 pkt.
52. Operacz Oskar – KS Panki 1 pkt.
53. Bałytskij Andrij – Warta Kamieńskie Młyny 1 pkt.
54. Sroka Marcin – Orzeł Kiedrzyn 1 pkt.
55. Gęsikowski Bartłomiej – MKS Myszków 1 pkt.
56. Kowalikowski Krzysztof – Jedność Boronów 1 pkt.
57. Janoszka Damian – Sparta Lubliniec 1 pkt.

Źródło: Częstochowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − thirteen =