Jacek Rokosa 73 – Rafał Boguski 10, 43 (k), Łukasz Garguła 29, Maciej Jankowski 59

Amator Golce: 1. Przemysław Woldan – 7. Dawid Jelonek (21, 3. Krystian Piątkowski; 74, 17. Mateusz Kudła), 99. Paweł Suchanek (73, 16. Mateusz Biernacki), 77. Tomasz Brzęczek (69, 27. Paweł Warchoł), 28. Konrad Nowak (71, 4. Robert Brzykcy) – 19. Rafał Kozak (57, 6. Tomasz Szmigiel), 10. Kamil Młyńczyk (59, 23. Michał Różański), 20. Dawid Kasperkiewicz, 13. Paweł Jankowski (51, 14. Dominik Bugaj) – 21. Jacek Rokosa (73, 11. Kamil Sajecki), 9. Michał Wróblewski (73, 8. Patryk Mrugacz).
Wisła Kraków: 22. Michał Buchalik (46, 30. Gerard Bieszczad) – 21. Łukasz Burliga (46, 43. Piotr Żemło), 3. Michał Czekaj, 26. Richárd Guzmics, 4. Maciej Sadlok (62, 8. Szymon Witek) – 10. Łukasz Garguła, 5. Dariusz Dudka (62, 32. Przemysław Lech), 31. Lucas (30, 25. Lucas Guedes), 7. Maciej Jankowski, 9. Rafał Boguski (46, 29. Tomasz Zając) – 23. Paweł Brożek (46, 11. Emmanuel Sarki).
sędziował: Piotr Skoczylas (Częstochowa).
widzów: 950.

Wisła Kraków pokonała w meczu towarzyskim Amatora Golce z częstochowskiej ligi okręgowej 4-1 (3-0). Spotkanie zostało rozegrane w ramach obchodów 15-lecia Amatora. Spotkanie w Truskolasach przyniosło zgromadzonej publiczności sporo emocji, bowiem kibice zasiadający na trybunach mogli obejrzeć pięć bramek. Podopieczni trenera Smudy nie dali jednak szans gospodarzom, pokonując Amatora Golce 4:1.

Pierwsze minuty upływały na atakach skrzydłami. Drużyna Amatora grała blisko siebie w środku pola, przez co Wisła Kraków nie miała jak przedrzeć się pod bramkę Woldana. Pierwsza bramka padła jednak już w 10. minucie spotkania, kiedy to po ładnej trójkowej akcji  Brożek – Garguła  – Boguski do strzału doszedł ten ostatni, zdobywając pierwszego gola.

Kolejna bramka dla Wisły padła w 26. minucie. Biała Gwiazda zaatakowała wówczas rywala lewą stroną boiska, wymieniła kilka podań, a w polu karnym znalazł się Łukasz Garguła, który pewnym strzałem pokonał Woldana. Przed przerwą nastąpiła jeszcze jedna zmiana rezultatu. Faulowany przez Piątkowskiego Boguski sam wykorzystał „jedenastkę”, podwyższając rezultat pewnym strzałem w „okienko”.

Po piętnastu minutach drugiej połowy Biała Gwiazda przeprowadziła akcję lewą stroną boiska, gdzie piłkę między sobą wymieniali Garguła i Jankowski. Zawodnik grający z numerem 7, popularny „Jankes”, wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem, pewnie zdobywając czwartą bramkę dla Białej Gwiazdy.

Ostatnie dwadzieścia minut spotkania ukazały wyraźną przewagę drużyny z Krakowa, jednak to gospodarze zdobyli bramkę. Zgromadzona publiczność gromkimi oklaskami nagrodziła strzelca honorowego trafienia dla drużyny LKS Amator Golce, Rokosę. Do końca spotkania gracze spod Wawelu kontrolowali przebieg gry, nie pozwalając strzelić sobie kolejnej bramki.
Źródło: wisla.krakow.pl