CzOZPN – Klasyfikacja na Najlepszego zawodnika Klasy Okręgowej VIGO

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców w IV kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej VIGO:

1. Marczyk Kamil Orzeł Kiedrzyn 1
2. Paździorek Łukasz Warta Kamieńskie Młyny 1
3. Burzyński Marek Orkan Rzerzęczyce 1
4. Mońka Mateusz KS Panki 1
5. Muniak Krzysztof Znicz Kłobuck 1
6. Kotyl Sebastian Pogoń Kamyk 1
7. Baron Daniel Unia Kalety 1
8. Chobot Przemysław Lotnik Kościelec 1
9. Glafik Krzysztof Orzeł Psary/Babienica 1
10. Bugaj Mateusz Liswarta Lisów 1
11. Szczepaniak Robert MKS Myszków 1
12. Kotyla Marcin Warta Mstów 1
13. Kożuch Dawid Jedność Boronów 1
14. Stefański Łukasz Victoria Częstochowa 1
15. Sowa Jakub Sparta Lubliniec 1
16. Lech Piotr Polonia Poraj 1

KLASYFIKACJA GENERALNA PO 4 KOLEJKACH:

1. Chobot Przemysław – Lotnik Kościelec 3 pkt.
2. Glafik Krzysztof – Orzeł Psary/Babienica 3 pkt.
3. Borowiec Bogusław-Sparta Lubliniec 2 pkt.
4. Napora Piotr – MKS Myszków 2 pkt.
5. Pawelec Mariusz – Orzeł Kiedrzyn 2 pkt.
6. Prusko Piotr– Polonia Poraj 2 pkt.
7. Ściebura Piotr -Pogoń Kamyk 2 pkt.
8. Wiśniewski Tomasz – Liswarta Lisów 2 pkt.
9. Zielonka Przemysław – Znicz Kłobuck 2 pkt.
10. Kotyla Marcin – Warta Mstów 2 pkt.
11. Marczyk Kamil – Orzeł Kiedrzyn   2 pkt.
12. Baron Dawid – Unia Kalety 2 pkt.
13. Bąk Marcin-Jedność Boronów 1 pkt.
14. Opeldus Artur– Polonia Poraj 1 pkt.
15. Rados Tomasz – Victoria Częstochowa 1 pkt.
16. Pyka Mateusz – Unia Kalety 1 pkt.
17. Gorczyca Rafał– Znicz Kłobuck 1 pkt.
18. Ogłaza Przemysław – KS Panki 1 pkt.
19. Ozga Dawid – Warta Kamieńskie Młyny 1 pkt.
20. Świerczyński Marek – Orkan Rzerzęczyce 1 pkt.
21. Franc Mateusz– Orkan Rzerzęczyce 1 pkt.
22. Tomczyk Łukasz – Warta Kamieńskie Młyny 1 pkt.
23. Pasieka Tomasz – KS Panki 1 pkt.
24. Kiebdaj Konrad  – Lotnik Kościelec 1 pkt.
25. Nawizowski Przemysław – Warta Mstów 1 pkt.
26. Kasztelan Kamil – Victoria Częstochowa 1 pkt.
27. Białas Tomasz – Jedność Boronów 1 pkt.
28. Gadecki Damian – Sparta Lubliniec 1 pkt.
29. Dorożyński Robert-Jedność Boronów 1 pkt.
30. Kaźmierski Artur – Warta Mstów 1 pkt.
31. Cyl Dawid – Orzeł Psary/Babienica 1 pkt.
32. Moj Damian – Liswarta Lisów 1 pkt.
33. Golec Adrian– Unia Kalety 1 pkt.
34. Maciński Mateusz – Pogoń Kamyk 1 pkt.
35. Załęcki Dariusz – KS Panki 1 pkt.
36. Mielczarek Maciej – Orkan Rzerzęczyce 1 pkt.
37. Tomczyk Łukasz – Warta Kamieńskie Młyny 1 pkt.
38. Paździorek Łukasz –Warta Kamieńskie Młyny 1 pkt.
39. Burzyński Marek – Orkan Rzerzęczyce 1 pkt.
40. Mońka Mateusz – KS Panki 1 pkt
41. Muniak Krzysztof –  Znicz Kłobuck 1 pkt.
42. Kotyl Sebastian – Pogoń Kamyk 1 pkt.
43. Bugaj Mateusz – Liswarta Lisów 1 pkt.
44. Szczepaniak Robert – MKS Myszków 1 pkt.
45. Kożuch Dawid – Jedność Boronów 1 pkt.
46. Stefański Łukasz – Victoria Częstochowa 1 pkt.
47. Sowa Jakub – Sparta Lublinie 1 pkt.
48. Lech Piotr – Polonia Poraj 1 pkt.

Źródło: Częstochowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − fifteen =