Dawid Kołodziej powołany do reprezentacji

W związku z organizowanym w dniu 28 października 2014 r. godz. 15.00 meczem pomiędzy Młodzieżowymi Reprezentacjami Cz.O.Z.P.N.  Klasy „Okręgowej” i Klasy „A”  Wydział Szkolenia Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej powołał na mecz zawodników z klubów A – klasy i Klasy Okręgowej.
Trenerami reprezentacji klasy „A” jest Adam Zalewski, Cezary Siwy oraz Łukasz Stefański, a reprezentacji Klasy „O” Jacek Maciński  oraz Sławomir  Bartłomiejczyk
REPREZENTACJA MŁODZIEŻOWA Cz. O.Z.P.N. KLASA „O”
1. KUDŁA Patryk KS Panki
2. BRALICH Przemysław Jedność Boronów
3. PUSTELNIK Sebastian Warta Mstów
4. KASZTELAN Kamil Lot Konopiska
5. BŁASZCZYK Marcin Victoria Częstochowa
6. STOLARSKI Adrian Orzeł Kiedrzyn
7. JARZYN Piotr Stradom Częstochowa
8. PYKA Mateusz Unia Kalety
9. SZMIGIEL Tomasz Amator Golce
10. WÓJCIK Daniel Liswarta Lisów
11. PŁONKA Marcin Orzeł Babienica-Psary
12. PIECKA Patryk LKS Sieraków Śląski
13. BROL Denis Sparta Tworóg
14. NAGŁOWSKI Zbigniew Liswarta Krzepice
15. KOŁODZIEJ Dawid MKS Myszków
16. SIKORA Przemysław Płomień Kuźnica Marianowa
17. PILARSKI Kamil Śląsk Koszęcin
18. LEDWOŃ Przemysław Mechanik Kochcice
19. WILCZEK Marcin Warta Kamieńskie Młyny
20. SZYMCZYK Bartłomiej Gmina Kłomnice
21. NAPIERAJ Tomasz Pogoń Kamyk
22. GAWRON Michał Lotnik Kościelec
23. TARNOWSKI Marcin Skra II Częstochowa


REPREZENTACJA MŁODZIEŻOWA Cz. O.Z.P.N. KLASA „A”
1. MORAWSKI Adrian PŁOMIEŃ Czarny Las
2. ZYSKOWSKI Łukasz PŁOMIEŃ Czarny Las
3. KĘDZIERSKI Grzegorz ORLIK Blachownia
4. NOWISZEWSKI Kamil ORLIK Blachownia
5. CHWIST Jakub GROM Miedźno
6. SMOLEŃ Tomasz PIAST Przyrów
7. TEKIELI Tymoteusz ZNICZ Kłobuck
8. GÓRNIK Tomasz OKSZA Łobodno
9. KULASIEWICZ Jakub POGOŃ Blachownia
10. BARZAK Karol SOKÓŁ Wręczyca
11. LIZUREJ Michał OKSZA Łobodno
12. BILSKI Maciej OLIMPIA Huta Stara
13. BIENIEK Norbert PIAST Przyrów
14. BOCIĄGA Piotr PŁOMIEŃ Czarny Las
15. TUREK Tomasz OKSZA Łobodno
16. GOTSZLING Arkadiusz ZNICZ Kłobuck
17. STRĄCZYŃSKI Nicjo SOKÓŁ Olsztyn
18. MALCZEWSKI Michał UNIA Rędziny
19. KOWALSKI Kacper KMICIC Kruszyna
20. NOWAK Rafał Czarni Starcza
21. NOWAK Dawid Czarni Starcza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + eighteen =