Figzał show

To już 4 zwycięstwo z rzędu. Nasza drużyna gra może nie najlepiej ale na pewno bardzo skutecznie co pokazała właśnie w tych meczach strzelając 25 bramek i tracąc 4 w tym 3 z liderem Amatorem Golce.

Mecz rozpoczął się mocnym uderzeniem Lotu . Już w 20 sekundzie dośrodkowanie Toborka wykorzystał Woźniak i było 1:0. Po stracie bramki Orzeł rzucił się do ataków miał przewagę w posiadaniu piłki ale nie potrafił przełożyć tego na sytuacje za to nasza drużyna wykorzystywała każdy mały błąd Kiedrzyna . Przy nie najlepszej postawie bramkarza gości było to ułatwione. Do przerwy bramki dla naszej drużyny dołożyli Toborek po dośrodkowaniu Kasztelana, I dwie Figzał który sprawiał bardzo dużo kłopotu stoperom Kiedrzyna Rysiowi i Kwaśniewskiemu. Wynik do przerwy to 4:0.

Po zmianie stron gra się nie zmieniła dalej przy piłce często utrzymywali się goście ale nasza drużyna kontrolowała przebieg spotkania (jak to miało ostatnio miejsce w ostatnich meczach) nie pozwalała na stwarzanie groźnych sytuacji ale groźnie kontratakując . Dwie takie kontry zakończyły się bramkami jedną strzelił kapitan naszej drużyny Damian Skoczylas po podaniu Patryka Grucy a ostatnią bramakę w meczu a swoją trzecią strzelił Figzał i ustalił wynik spotkania na 6:0

Skład : Eliasiński – Kasztelan, Hyra,Błaszczyk, Kurpios, Kołodziejczyk – Kotas, Skoczylas, Woźniak, Figzał – Toborek

Po bardzo dobrych spotkaniach na pewno nasi kibice liczą na więcej a okazja do kolejnych 3 pkt będzie w niedziele o godzinie 11:00 w Krzepicach gdzie Lot zmierzy się z tamtejszą Liswartą.

Źródło: LKS Lot Konopiska