II Runda Pucharu Polski

W meczu II Rundy Pucharu Polski na szczeblu częstochowskim, MKS Myszków uległ na wyjeździe Olimpii Huta Stara 1-3. Bramkę dla MKS-u zdobył Kacper Lewicki. Mecz był wyrównany a obie drużyny z łatwościa stwarzały sobie sytuacje podbramkowe. W pierwszej połowie kilkakrotnie dobrze interweniował wracający po dwumiesięcznej przerwie do bramki MKS-u Bartłomiej Gęsikowski jednak nieudana pułapka ofsajdowa spowodowała, że po akcji Olimpii Hutan Stara nasza drużyna straciła bramkę.

W drugiej połowie Myszkowianie osiągnęli niewielką przewagę i stwarzali sobie dogodne sytuacje podbramkowe. Jedną z nich na bramkę zamienił Kacper Lewicki, który po strzale głową pokonał bramkarza rywali. Na dziesięć minut przed końcem spotkania za drugą żółtą kartkę boisko opuścił obrońca Piątkowski i MKS grał w dziesiątkę. Do głosu ponownie doszli gospodarze i zdobyli w ostatnich pięciu minutach spotkania dwie bramki.

Skład MKS:
Gęsikowski (46. Kiełbik)- Przybyłek, Filipowicz, Piątkowski, Duda – Lewicki, Gil (k) (85. Kulig), Napora, Gumułka (46. Karcz) – Gordek, Kwarciak (46. Zawadzki)