Jak znaleźć sposób na Polonię – Ćwierćfinały Pucharu Polski

Przed drużyną MKS-u Myszków bardzo ciężki sprawdzian, bowiem do Myszkowa w ramach 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa przyjeżdża Polonia Poraj. Fani gospodarzy z pewnością czują niedosyt zwycięstw z drużyną z Poraja, ponieważ pomimo zwycięstw i awansów do wyższych lig w żaden sposób niebiesko-biali nie potrafią znaleźć recepty na zwycięstwo z Polonią.

Ostatnie spotkanie pucharowe drużyny rozegrały w sezonie 2010/2011 i górą była Polonia wygrywając 4:1. Od tego czasu obie drużyny spotykały się również w meczach ligowych. Sezon 2011/12 Polonia wygrywa z MKS-em 4:0 i zremisowała na Pułaskiego 1:1. Kolejne spotkania w sezonie 2013/14 Polonia wygrywała z Myszkowem 0:3 i 1:0. Także niedawno rozgrywane spotkanie w ramach IV ligi MKS Myszków przegrał z Polonią Poraj 2:0.

W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 MKS Myszków podejmuje kolejną próbę wywalczenia zwycięstwa z niepokonanym od 5 lat Porajem. Będzie to niezwykle trudne wyzwanie, Polonia po raz kolejny dysponuje wysoką formą a w ligowej tabeli zajmuje piąte miejsce ze stratą dwóch punktów do MKS-u.

Poniżej pary ćwierćfinałowe rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu:

Olimpia  Huta  Stara Raków  II  Częstochowa
MKS  Myszków Polonia  Poraj
Płomień  Kuźnica Marianowa Lotnik  Kościelec
Piast  Przyrów Skra Częstochowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 5 =