Juniorzy młodsi:MKS MYSZKÓW – START Soborzyce 4-2

MKS Myszków rozpoczął ligę 24 sierpnia podejmując u siebie o godz. 17.00 Start Soborzyce. MKS zaczął od razu atak pozycyjny i przez większą cześć połowy przeważał.Po „rozklepaniu” piłki w środku pola Konrad Wieczorek ruszył do przodu mijając kilku obrońców jego atak zakończył się faulem i po chwili Wieczorek pewnie zamienił rzut karny na bramkę.

MKS dalej atakował i po jednym z rzutów rożnych Natan Kowalski wykorzystał zamieszanie w polu karnym i z najmniejszej możliwej odległości wbił piłkę do bramki. Do końca połowy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron Start zdołał strzelić bramkę kontaktową jednak chwilę później Konrad Wieczorek znów został sfaulowany w polu karnym. Tym razem do 11 podszedł Maciej Greń i MKS prowadził już 3:1. Soborzyce po jednej z akcji zdołały zdobyć kolejną bramkę, jednak zapały gości szybko ostudził Konrad Wieczorek strzelając kolejną bramkę. W drugiej połowie mecz się wyrównał i obie drużyny miały wiele szans. Kilka 100% okazji zmarnował Krzysztof Ziarnowski. Należy wspomnieć, że w barwach MKS-u zadebiutował nowy napastnik Marcin Mikołajczyk. Z przebiegu meczu nie byli zadowoleni ani trener, ani drużyna, jednak udało się zdobyć cenne 3 punkty