Kim jest Nasz trener ?

Nasz trener to Mariusz Mizgała, który kariere zawodniczą zakończył w sezonie 2003/04 w klubie Lot Konopiska.. Na samym początku kariery występował przez wiele sezonów w Rakowie Częstochowa, a następnie w CKS Czeladz. Starsi sympatycy piłki noznej z Myszkowa pamiętają go za czasów gry w Krisbucie Myszków w sezonach 1993/94-1997/98. W czasie gry w klubie piłkarskim z Myszkowa wypożyczony był do Amicy Wronki. Po tej przygodzie związał się umową z Odrą Opole, aby wrócić do(wtedy już) KS Myszków. Następnie występował w KKS Kalisz, Hetman Włoszczowa, Sparta Szczekociny i właśnie Locie Konopiska.

Na stanowisku trenera w seniorach MKS-u Myszków zastąpił tymczasowego trenera Mirosława Uzara, który wcześniej prowadził juniorów starszych. Ale po odejściach wszstkich zawodników z poprzedniego sezonu juniorzy zostali przesunięcie do seniorów, a grupa młodziezowa zlikwidowana.

Imię: Mariusz
Nazwisko:Mizgała
Kraj: Polska
Data urodzenia: 11 kwietnia 1968
Pozycja na boisku: Napastnik

Jako trener wcześniej pracował w takich klubach jak Piast Przyrów czy Warta Działoszyn z której chce sciągnąć dwóch-trzech zawodników do MKS-u Myszków.

Życzymy powodzenia i wygranych meczy ligowych w jak najbliższym czasie !