Klasa Okręgowa gr. I – Klasyfikacja strzelców

12 goli :
  – Rokosa Jacek (Amator Golce)

 

 10 goli :
  – Kajkowski Łukasz (Liswarta Krzepice)
  – Rados Tomasz (MKS Myszków)

 

 8 goli :
  – Noga Grzegorz (Liswarta Krzepice)
  – Golec Adrian (Unia Kalety)

 

 7 goli :
  – Wróblewski Michał (Amator Golce)
  – Pilarski Kamil (Unia Kalety)

 

 6 goli :
  – Kosiński Damian (Liswarta Lisów)
  – Kołodziejczyk Piotr (Lot Konopiska)
  – Kotas Łukasz (Lot Konopiska)
  – Korbela Oskar (Victoria Częstochowa)

 

 5 goli :
  – Stolarski Adrian (Orzeł Kiedrzyn)
  – Cyl Dawid (Orzeł Psary-Babienica)
  – Matyja Piotr (Sieraków Śląski)
  – Kudryś Adrian (Stradom AJD Częstochowa)

 

 4 gole :
  – Szmigiel Tomasz (Amator Golce)
  – Gruca Patryk (Lot Konopiska)
  – Skoczylas Damian (Lot Konopiska)
  – Toborek Łukasz (Lot Konopiska)
  – Nowakowski Piotr (MKS Myszków)
  – Zboralski Szymon (MKS Myszków)
  – Marczyk Kamil (Orzeł Kiedrzyn)
  – Wujek Marcin (Orzeł Psary-Babienica)
  – Pilarski Wojciech (Sparta Tworóg)
  – Zuber Damian (Sparta Tworóg)
  – Gierczak Dawid (Stradom AJD Częstochowa)
  – Kudela Oskar (Stradom AJD Częstochowa)
  – Nojman Mateusz (Unia Kalety)

 

 3 gole :
  – Wiśniewski Tomasz (Liswarta Lisów)
  – Woźniak Jakub (Lot Konopiska)
  – Szczepaniak Robert (MKS Myszków)
  – Glafik Krzysztof (Orzeł Psary-Babienica)
  – Bambynek Michał (Unia Kalety)
  – Klyta Daniel (Victoria Częstochowa)

 

 2 gole :
  – Kozak Rafał (Amator Golce)
  – Suchanek Paweł (Amator Golce)
  – Warchoł Paweł (Amator Golce)
  – Gaczewski Kamil (Liswarta Krzepice)
  – Gazda Mateusz (Liswarta Krzepice)
  – Bujak Mateusz (Liswarta Lisów)
  – Josek Kamil (Liswarta Lisów)
  – Pyka Marcin (Liswarta Lisów)
  – Zdanowski Tomasz (MKS Myszków)
  – Lachowski Sebastian (Orzeł Kiedrzyn)
  – Mazurkiewicz Cezary (Orzeł Kiedrzyn)
  – Żmuda Marcin (Orzeł Psary-Babienica)
  – Brzezina Martin (Sieraków Śląski)
  – Kaczmarzyk Damian (Sieraków Śląski)
  – Kisielewski Damian (Sieraków Śląski)
  – Wiechoczek Marcin (Sieraków Śląski)
  – Rataj Dariusz (Stradom AJD Częstochowa)
  – Bździon Paweł (Unia Kalety)
  – Gomoluch Tomasz (Unia Kalety)
  – Wychowaniec Konrad (Victoria Częstochowa)

 

 1 gol :
  – Jankowski Paweł (Amator Golce)
  – Jelonek Dawid (Amator Golce)
  – Nowak Konrad (Amator Golce)
  – Ciapa Kamil (Liswarta Krzepice)
  – Nicer Robert (Liswarta Krzepice)
  – Rudlicki Robert (Liswarta Krzepice)
  – Rudlicki Zbigniew (Liswarta Krzepice)
  – Gajda Mateusz (Liswarta Lisów)
  – Koźlik Jakub (Liswarta Lisów)
  – Moj Damian (Liswarta Lisów)
  – Wilk Fabian (Liswarta Lisów)
  – Figzał Mariusz (Lot Konopiska)
  – Kurpios Marek (Lot Konopiska)
  – Toborek Łukasz I (Lot Konopiska)
  – Wojtyto Bartłomiej (Lot Konopiska)
  – Wojtyto Piotr (Lot Konopiska)
  – Korbel Kamil (MKS Myszków)
  – Mikołajczyk Ariel (MKS Myszków)
  – Szczepankiewicz Sebastian (MKS Myszków)
  – Winnicki Krystian (MKS Myszków)
  – Wrona Błażej (MKS Myszków)
  – Lechowski Łukasz (Orzeł Kiedrzyn)
  – Lechowski Sebastian (Orzeł Kiedrzyn)
  – Klabis Piotr (Orzeł Psary-Babienica)
  – Klyta Kamil (Orzeł Psary-Babienica)
  – Młynek Adam (Orzeł Psary-Babienica)
  – Żylak Sebastian (Orzeł Psary-Babienica)
  – Nowak Krzysztof (Sieraków Śląski)
  – Wiechoczek Michał (Sieraków Śląski)
  – Łagowski Mateusz (Sparta Tworóg)
  – Krupiński Dawid (Stradom AJD Częstochowa)
  – Maciejewski Grzegorz (Stradom AJD Częstochowa)
  – Imiołczyk Arnold (Unia Kalety)
  – Kożuch Tadeusz (Unia Kalety)
  – Lebek Kordian (Unia Kalety)
  – Mirosławski Dawid (Unia Kalety)
  – Painta Adam (Unia Kalety)
  – Różański Dawid (Unia Kalety)
  – Frukacz Łukasz (Victoria Częstochowa)
  – Janusz Norbert (Victoria Częstochowa)
  – Kaczmarowicz Bartłomiej (Victoria Częstochowa)
  – Lis Kacper (Victoria Częstochowa)
  – Misiewicz Przemysław (Victoria Częstochowa)
  – Słowikowski Sebastian (Victoria Częstochowa)

Źródło: astar.czest.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ten − one =