Lot Konopiska: Niesamowity mecz z Amatorem

Niepowtarzalny mecz zobaczyli licznie zgromadzeni kibice w Golcach gdzie nasz zespół pokonał gospodarzy 6:3.

Pierwsza połowa rozpoczynali gospodarze i od razu w pierwszej akcji w polu karnym piłkę przyjął Rokosa i po zastawieniu się został uderzony w noge i  sędzia Malinowski wskazał na wapno. Poszkodowany pewnie wykorzystał jedenastkę i od pierwszej minuty Lot przegrywał 1:0. Kibice naszej drużyny mogli być pełni obaw ponieważ rzadko się zdarzało żeby nasza ekipa potrafiła odrobić straty w spotkaniu. Tym razem było inaczej i zakreślony plan przez trenera Kuczerę wykonali z nawiązką strzelając przed przerwą Amatorowi 5 bramek. Trzy strzelił Łukasz Toborek a po jednej dołożyli Mariusz Figzał oraz Piotr Kołodziejczyk. Niestety Lot nie potrafił utrzymać koncentracji do końca połówki i w 45 minucie stracili dwie bramki. Pierwsza z nich wpadła znów po rzucie karnym . W polu karnym przewrócił się Rokosa a jedenastkę pewnie wykonał Wróblewski. Druga bramka wpadła po fatalnym błędzie naszego obrońcy i po raz drugi w tym meczu do bramki trafił Wróblewski. Wynik pierwszej odsłony brzmiał 5:3.

Gospodarze po owocnym końcu pierwszej połowy w drugiej zaczęli od mocnych ataków . Na to miało wpływ na pewno posunięcie trenera Kozaka który w przerwie meczu zrobił od razu trzy zmiany. Obraz gry zmienił się na korzyść Golców mieli większe posiadanie piłki ale nie potrafili przełożyć tego na strzelanie bramek .. Dobrze grająca w drugiej część nasza obrona skutecznie wytrącała z rytmu ekipę Amatora i kontrolowała przebieg spotkania. Po nerwowym początku drugiej połowy Lot w ataku zaczął stwarzać sytuację i po jednym ze stałych fragmentów gry bramkę strzela Wojtyto co uspokaja grę i pozwala naszym zawodnikom na wygraną na trudnym terenie w  Golcach.

Skład Lotu:

Eljasiński – Kotas,Hyra, Toborek, Kasztelan(Sapała) – Woźniak(Matławski), Skoczylas(Wojtyto), Kołodziejczyk, Kurpios, Figzał – Toborek(Gruca)

Gratulujemy naszym zawodnikom i czekamy na kolejne zwycięstwa a już najbliższe w Konopiskach z Orłem Kiedrzyn.