MKS Myszków 0-1 MLKS Wożniki

Nasi seniorzy przegrali czwarty mecz ligowy. Tym razem punktów odebrać sobie nie dali seniorzy z MLKS Wozniki, którzy wygrali 1:0 po bramce napastnika Mateusza Żaka, który był na testach w Naszym klubie w poprzednim sezonie. Na początku pierwszej połowy pomocnik Kacper Lewicki doznał urazu, a zastąpił go Grzegorz Jasiński. W owym meczu zagrał nowy bramkarz Michał Szota po wcześniejszych rozmowach z trenerem Mariuszem Mizgałą. Zawodnicy MKS-u mieli dwie-trzy akcje bramkowe których nie wykorzystali Daniel Sroślak i Damian Gil. Ten drygi we wczorajszym meczu sprawował funkcje kapitana.

No coż ? Niestety, ale tym razem do zdobycie punktu czyli remisu było tak blisko, a jednak bardziej doświadczeni i wyżej notowani goście z Wożników nie pozwolili sobie na stratę bramki. Pod koniec meczu starali się dłużej utrzymywać przy piłce lub robić dalekie wykopy poza Naszą bramką…

Skład MKS Myszków: Szota-Piątkowski, Filipowicz, Bartnik, Zawrzykraj-Czajkowski(Gordel), Napora(Kwarciak), Lamch, Lewicki(Jasiński)-Gil, Sroślak