MKS Myszków – Victoria Chroscice 1:1

Pierwsza bramka padła po podaniu Bonczka do Michała Sołtysika, który ten na raty pokonał bramkarza mamy 1:0 . Kolejne minuty meczu to duża przewaga gości . Zostaliśmy zamknięci na swojej połowie i odpieraliśmy ataki . W ostatnich minutach Prusko miał bardzo dobra sytuacje do strzelenia bramki po błędzie bramkarza, który wybijając piłkę posłał ja w prost na nogi Prusko , lecz ten nie wykorzystał swojej sytuacji. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 . Należy tez odnotować dobra frekwencje na stadionie . Zapraszamy na kolejny mecz za 2 tyg. w Myszkowie z Skalnikiem Gracze o godz 16:00.

Bruś-Maternik, Buchcik, Zdanowski, Ojczyk-Psonka(D.Sołtysik), Bonczek, Gradek(Lewicki), Zboralski, M.Sołtysik(Baraniewicz),Prusko