Z Myszkowa do Zabrza

Bardzo dobra wiadomość dotarła w niedziele do naszego klubu. Chodzi o pozytywnie zakończone testy czwórki z szóstki naszych zawodników z juniorów młodszych, którzy pojechali na 2 etap testów do Gwarka Zabrze.

Drugi etap testów odbył się w niedziele o 16:00 w Zabrzu na stadionie Gwarka. Testy pozytywnie zakończyli bramkarz Maciej Styburski, obrońca Adam Męcik oraz napastnicy Mateusz Wosik i Michał Mizgała. Nie udało się niestety Michałowi Bulskiemu i Grzegorzowi Bule.

Wszyscy zawodnicy to rocznik 1998 grający w drużynie juniorów młodszych trenowanych przez trenera Mirosława Uzara. Są oni liderem w swojej grupie i są także bliscy wywalczenia gry w barażach o awans do makro ligi (Śląska liga juniorów młodszych). Swój ostatni mecz ligowy rezegrają z Gromem Poczesna w niedziele o godzinie 11:00 na stadionie w Myszkowie. Prawdopodonie chłopcy po wakacjach wyjadą do Zabrza gdzie przez następne 3 lata będą łączyć nauke w szkole z trenowaniem i graniem w klubie. Życzymy sukcesów i może za parę lat zobaczymy któregoś z nich w seniorskiej drużynie naszego klubu. Gratulujemy!