Najlepszy zawodnik Klasy Okręgowej – 12 kolejka

Za nami XII runda rozgrywek częstochowskiej Klasy Okręgowej – Masitapierwsza w rundzie rewanżowej i znów kilku nowych wyróżnionych przez szkoleniowców zawodników. Sklasyfikowanych mamy juz 162 zawodników.Liderem nadal Damian Gadecki ze Sparty Lubliniec. Poniżej zestawienie wyróżnionych zawodników w XII kolejce oraz czołówka klasyfikacji łącznej po rozegraniu dotychczasowych meczów.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w XII kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – MASITA

Grupa I

1. Korbela Oskar KOS Victoria Częstochowa 1
2. Nabiałek Dawid Stradom-AJD Częstochowa 1
3. Rokosa Jacek Amator Golce 1
4. Gliwa Andrzej Sparta Tworóg 1
5. Lachowski Sebastian Orzeł Kiedrzyn 1
6. Toborek Łukasz I Lot Konopiska 1
7. Kajkowsi Łukasz Liswarta Krzepice 1
8. Ciekot Jakub MKS Myszków 1
9. Baron Dawid Unia Kalety 1
9. Golec Adrian Unia Kalety 1
10. Żmuda Marcin Orzeł Psary-Babienica 1
11. Maksajda Dariusz L.K.S. Liswarta Lisów 1
12. Brzezina Martin L.K.S. Sieraków Śląski 1

Grupa II

1. Bąk Marcin Jedność Boronów 1
2. Kloczkowski Krzysztof Gmina Kłomnice 1
3. Pidzik Artur Płomień Kuźnica Marianowa 1
4. Polak Paweł SKRA II Częstochowa 1
5. Pasieka Tomasz KS Panki 1
6. Kroczek Damian Warta Kamieńskie Młyny 1
7. Kowalczyk Michał Warta Mstów 1
8. Kiwacz Michał Lotnik Kościelec 1
9. Vieth Oktawian Mechanik Kochcice 1
10. Gadecki Damian Sparta Lubliniec 1
11. Kożuch Łukasz Śląsk Koszęcin 1
12. Kuczera Karol Pogoń Kamyk 1

Czołówka klasyfikacji po XII kolejce

1. Gadecki Damian Sparta Lubliniec 8
2. Pilarski Kamil Śląsk Koszęcin 6
3. Kotyla Marcin Warta Mstów 6
4. Rokosa Jacek Amator Golce 5
5. Zuber Damian Sparta Tworóg 5
6. Rak Piotr Mechanik Kochcice 4
7. Pidzik Artur Płomień Kuźnica Marian 4
8. Bujak Mateusz Liswarta Lisów 4
9. Kajkowski Łukasz Liswarta Krzepice 4
10. Szczepaniak Robert MKS Myszków 3
11. Chobot Przemysław Lotnik Kościelec 3
12. Nojman Mateusz Unia Kalety 3
13. Zboralski Szymon MKS Myszków 3
14. Milczarek Adam Gmina Kłomnice 3
15. Cyl Dawid Orzeł Psary-Babienica 3
16. Hofman Mateusz Płomień Kuźnica Marianowa 3
17. Mazurkiewicz Cezary Orzeł Kiedrzyn 3
18. Wolski Marcin Skra II Częstochowa 3
19. Wojtyto Bartłomiej Lot Konopiska 3
20. Kosiński Damian L.K.S. Liswarta Lisów 3
21. Węzik Piotr Płomień Kuźnica Marianowa 3
22. Kucharczyk Mariusz Jedność Boronów 3
23. Wilczek Marcin Warta Kamieńskie Młyny 3
24. Wróbel Mirosław L.K.S. Sieraków 3
25. Grabolus Rafał Śląsk Koszęcin 3
26. Rados Tomasz MKS Myszków 3
27. Brzezina Martin L.K.S. Sieraków 3
28. Kołodziejczyk Piotr Lot Konopiska 3
29. Golec Adrian Unia Kalety 3
30. Spaczyński Mateusz Liswarta Krzepice 3
31. Pasieka Tomasz KS Panki 3
32. Kuczera Karol Pogoń Kamyk 3
33. Stefański Tomasz Pogoń Kamyk 3
34. Kowalikowski Krzysztof Jedność Boronów 3
35. Lachowski Sebastian Orzeł Kiedrzyn 3
36. Nabiałęk Dawid Stradom-AJD Częstochowa 3
37. Kiebdaj Konrad Lotnik Kościelec 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × 4 =