Najlepszy zawodnik Klasy Okręgowej – 8 kolejka

Za nami VIII runda rozgrywek częstochowskiej Klasy Okręgowej – Masita i znów jedenastu nowych wyróżnionych przez szkoleniowców zawodników. Sklasyfikowanych mamy już 124 zawodnikówLiderem nadal Kamil Pilarski ze Śląska Koszęcin, za jego plecami Marcin Kotyla z Warty Mstów i Damian Gadecki, który wyprzedza 14 następnych. Poniżej zestawienie wyróżnionych zawodników w VIII kolejce oraz czołówka klasyfikacji łącznej po rozegraniu dotychczasowych meczów.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w VIII kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – MASITA

Grupa I

1. Ciura Bartłomiej KOS Victoria Częstochowa 1
2. Gierczak Dawid Stradom-AJD Częstochowa 1
3. Rokosa Jacek Amator Golce 1
4. Zuber Damian Sparta Tworóg 1
5. Mazurkiewicz Cezary Orzeł Kiedrzyn 1
6. Wojtyto Bartłomiej Lot Konopiska 1
7. Ciapa Kamil Liswarta Krzepice 1
8. Rados Tomasz MKS Myszków 1
9. Lebek Kordian Unia Kalety 1
10. Cyl Dawid Orzeł Psary-Babienica 1
11. Kosiński Damian L.K.S. Liswarta Lisów 1
12. Koziarski Michał L.K.S. Sieraków Śląski 1

Grupa II

1. Kucharczyk Łukasz Jedność Boronów 1
2. Milczarek Adam Gmina Kłomnice 1
3. Hofman Mateusz Płomień Kuźnica Marianowa 1
4. Wolski Maciej SKRA II Częstochowa 1
5. Pasieka Tomasz KS Panki 1
6. Kurzaczek Dawid Warta Kamieńskie Młyny 1
7. Kotyla Marcin Warta Mstów 1
8. Knapik Piotr Lotnik Kościelec 1
9. Wróbel Mirosław Mechanik Kochcice 1
10. Białas Tomasz Sparta Lubliniec 1
11. Grabolus Rafał Śląsk Koszęcin 1
12. Sroka Marcin Pogoń Kamyk 1

Czołówka klasyfikacji po VIII kolejce

1. Pilarski Kamil Śląsk Koszęcin 6
2. Kotyla Marcin Warta Mstów 5
3. Gadecki Damian Sparta Lubliniec 4
4. Kajkowski Łukasz Liswarta Krzepice 3
5. Rak Piotr Mechanik Kochcice 3
6. Nojman Mateusz Unia Kalety 3
7. Zboralski Szymon MKS Myszków 3
8. Bujak Mateusz Liswarta Lisów 3
9. Pidzik Artur Płomień Kuźnica Marian 3
10. Szczepaniak Robert MKS Myszków 3
11. Chobot Przemysław Lotnik Kościelec 3
12. Rokosa Jacek Amator Golce 3
13. Zuber Damian Sparta Tworóg 3
14. Milczarek Adam Gmina Kłomnice 3
15. Cyl Dawid Orzeł Psary-Babienica 3
16. Hofman Mateusz Płomień Kuźnica Marianowa 3
17. Mazurkiewicz Cezary Orzeł Kiedrzyn 3
18. Kucharczyk Mariusz  Jedność Boronów 2
19. Wilczek Marcin Warta Kamieńskie Młyny 2
20. Błaszczyk Marcin KOS Victoria Częstochowa 2
21. Bajor Piotr KOS Victoria Częstochowa 2
22. Kołodziejczyk Piotr Lot Konopiska 2
23. Lachowski Sebastian Orzeł Kiedrzyn 2
24. Brzezina Martin L.K.S. Sieraków 2
25. Maciejewski Grzegorz Stradom-AJD Częstochowa 2
26. Stefański Tomasz Pogoń Kamyk 2
27. Pilarski Wojciech Sparta Tworóg 2
28. Kudryś Adrian KS Stradom Częstochowa 2
29. Figzał Mariusz Lot Konopiska 2
30. Wujek Marcin Orzeł Psary-Babienica 2
31. Węzik Piotr Płomień Kuźnica Marianowa 2
32. Gluch Adam Sparta Twróg 2
33. Kiebdaj Konrad Lotnik Kościelec 2
34. Rataj Dariusz KS Stradom 2
35. Wróblewski Michał Amator Golce 2
36. Golec Adrian Unia Kalety 2
37. Marczyk Kamil Orzeł Kiedrzyn 2
38. Ściebura Piotr Pogoń Kamyk 2
39. Świtała Dawid KS Panki 2
40. Kosiński Damian L.K.S. Liswarta Lisów 2
41. Wojtyto Bartłomiej Lot Konopiska 2
42. Wróbel Mirosław L.K.S. Sieraków 2
43. Grabolus Rafał Śląsk Koszęcin 2
44. Wolski Marcin Skra II Częstochowa 2
45. Kurzaczek Dawid Warta Kamieńskie Młyny 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 + 3 =