NAJLEPSZY ZAWODNIK KLASY OKRĘGOWEJ- II KOLEJKA

Za nami II runda rozgrywek częstochowskiej Klasy Okręgowej i kolejni wyróżnieni przez szkoleniowców zawodnicy kolejki. Na uwagę zasługują drugie kolejne wyróżnienia Kamila Marczyka z „Orła” Kiedrzyn oraz Jacka Rokosy z „Amatora” Golce, którzy u progu sezonu sygnalizują wysoką formę sportową, oby tak dalej. Poniżej zestawienie wyróżnionych zawodników w II kolejce  oraz klasyfikacja łączna po rozegraniu dotychczasowych meczów.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w II kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – MASITA

Grupa I

1. Bajor Piotr KOS Victoria Częstochowa 1
2. Maciejewski Grzegorz KS Stradom-AJD Częstochowa 1
3. Rokosa Jacek Amator Golce 1
4. Pilarski Wojciech Sparta Tworóg 1
5. Marczyk Kamil Orzeł Kiedrzyn 1
6. Toborek Łukasz Lot Konopiska 1
7. Spaczyński Mateusz Liswarta Krzepice 1
8. Szczepaniak Robert MKS Myszków 1
9. Najman Mateusz Unia Kalety 1
10. Młynek Adam Orzeł Psary-Babienica 1
11. Kosiński Damian L.K.S. Liswarta Lisów 1
12. Olczyk Adam L.K.S. Sieraków Śląski 1

Grupa II

1. Kowalikowski Krzysztof Jedność Boronów 1
2. Prubant Hubert Gmina Kłomnice 1
3. Węzik Piotr Płomień Kuźnica Marianowa 1
4. Sobala Kamil SKRA II Częstochowa 1
5. Świtała Dawid KS Panki 1
6. Mazur Krzysztof Warta Kamieńskie Młyny 1
7. Mazanek Ernest Warta Mstów 1
8. Ojczyk Piotr Lotnik Kościelec 1
9. Kocyba Jakub Mechanik Kochcice 1
10. Sowa Jakub Sparta Lubliniec 1
11. Grabolus Rafał Śląsk Koszęcin 1
12. Nalichowski Adrian Pogoń Kamyk 1

KLASYFIKACJA PO II KOLEJCE
 1. Marczyk Kamil (Orzeł Kiedrzyn) 2 pkt.
 2. Rokosa Jacek (Amator Golce) 2 pkt.
 3. Bujak Dawid (Liswarta Lisów) 1 pkt.
 4. Błaszczyk Marcin (KOS Victoria Częstochowa) 1 pkt.
 5. Brzezina Martin (L.K.S. Sieraków) 1 pkt.
 6. Pilarski Kamil (Unia Kalety) 1 pkt.
 7. Zboralski Szymon (KS Myszków) 1 pkt.
 8. Figzał Mariusz (Lot Konopiska) 1 pkt.
 9. Wujek Marcin (Orzeł Babienica) 1 pkt.
 10. Kajkowski Łukasz (Liswarta Krzepice) 1 pkt.
 11. Zuber Damian (Sparta Tworóg) 1 pkt.
 12. Kudryś Adrian (KS Stradom) 1 pkt.
 13. Konieczny Krystian (SKRA II Częstochowa) 1 pkt.
 14. Kutak Tomasz (Gmina Kłomnice) 1 pkt.
 15. Pawelec Mariusz (Pogoń Kamyk) 1 pkt.
 16. Rak Piotr (Mechanik Kochcice) 1 pkt.
 17. Gadecki Damian (Sparta Lubliniec) 1 pkt.
 18. Gęsiarz Tomasz (Warta Mstów) 1 pkt.
 19. Kiebdaj Konrad (Lotnik Kościelec) 1 pkt.
 20. Wręczycki Paweł (KS Panki) 1 pkt.
 21. Pilarski Kamil (Śląsk Koszęcin) 1 pkt.
 22. Kucharczyk Mariusz (Jedność Boronów) 1 pkt.
 23. Wilczek Marcin (Warta Kamieńskie Młyny) 1 pkt.
 24. Pydzik Artur (Płomień Kuźnica Marian) 1 pkt.
 25. Bajor Piotr (KOS Victoria Częstochowa) 1 pkt.
 26. Maciejewski Grzegorz (KS Stradom) 1 pkt.
 27. Pilarski Wojciech (Sparta Tworóg) 1 pkt.
 28. Toborek Łukasz (Lot Konopiska) 1 pkt.
 29. Spaczyński Mateusz (Liswarta Krzepice) 1 pkt.
 30. Szczepaniak Robert (KS Myszków) 1 pkt.
 31. Najman Mateusz (Unia Kalety) 1 pkt.
 32. Młynek Adam (Orzeł Babienica) 1 pkt.
 33. Kosiński Damian (L.K.S. Liswarta Lisów) 1 pkt.
 34. Olczyk Adam (L.K.S. Sieraków) 1 pkt.
 35. Kowalikowski Krzysztof (Jedność Boronów) 1 pkt.
 36. Prubant Hubert (Gmina Kłomnice) 1 pkt.
 37. Michalski Bartosz (Płomień Kuźnica Marianowa) 1 pkt.
 38. Kasprzak Damian (SKRA II Częstochowa) 1 pkt.
 39. Świtała Dawid (KS Panki) 1 pkt.
 40. Mazur Krzysztof (Warta Kamieńskie Młyny) 1 pkt.
 41. Mazanek Ernest (Warta Mstów) 1 pkt.
 42. Ojczyk Piotr (Lotnik Kościelec) 1 pkt.
 43. Kocyba Jakub (Mechanik Kochcice) 1 pkt.
 44. Sowa Jakub (Sparta Lubliniec) 1 pkt.
 45. Grabolus Rafał (Śląsk Koszęcin) 1 pkt.
 46. Nalichowski Adrian (Pogoń Kamyk) 1 pkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighteen − 13 =