Najlepszy zawodnik Klasy Okręgowej-VIGO – klasyfikacja po rundzie jesiennej

Za nami runda jesienna i XV kolejek Klasy Okręgowej – Vigo.Klasyfikację na najlepszego piłkarza rundy jesiennej wygrali: Piotr Prusko i Przemysław Chobot, obaj zgromadzili po 10 punktów. Na trzecim miejscu trójka piłkarzy : Borowiec Bogusław, Baron Dawid i Tomasz Stefański. Wszystkim gratulujemy. Wyróżniono w sumie 106 zawodników, co można zobaczyć w ogólnej klasyfikacji.

Już w najbliższą sobotę pierwsza kolejka rundy wiosennej, więc można zdobywać punkty do klasyfikacji piłkarza tej rundy i oczywiście powiększać dorobek w klasyfikacji piłkarza sezonu 2013/2014 Klasy Okręgowej – Vigo.

Najlepszym zawodnikiem MKS-u w klasyfikacji jest Robert Szczepaniak zajmujący 6. miejsce w rankingu.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców w XV kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej-VIGO:

1. Lachowski Sebastian Orzeł Kiedrzyn 1
2. Bartkiewicz Tomasz Warta Kamieńskie Młyny 1
3. Małolepszy Bartłomiej Orkan Rzerzęczyce 1
4. Załęcki Dariusz KS Panki 1
5. Toporek Robert Znicz Kłobuck 1
6. Ściebura Piotr Pogoń Kamyk 1
7. Baron Dawid Unia Kalety 1
8. Marek Marcin Lotnik Kościelec 1
9. Nicpoń Tomasz Orzeł Psary/Babienica 1
10. Nowotarski Daniel Liswarta Lisów 1
11. Szczepaniak Robert MKS Myszków 1
12. Brdąkała Marek Jedność Boronów 1
13. Stefański Tomasz Victoria Częstochowa 1
14. Skolik Roland Sparta Lubliniec 1
15. Opeldus Artur Polonia Poraj 1
16. Kotyla Marcin Warta Mstów 1

CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI  GENERALNEJ PO 15 KOLEJKACH:

1. Prusko Piotr- Polonia Poraj 10 pkt.
Chobot Przemysław – Lotnik Kościelec 10 pkt.
3. Borowiec Bogusław-Sparta Lubliniec 7 pkt.
  Stefański Tomasz – Victoria Częstochowa 7 pkt.
  Baron Dawid – Unia Kalety 7 pkt.
6. Bujak Mateusz – Liswarta Lisów 6 pkt.
Szczepaniak Robert – MKS Myszków 6 pkt.
8. Pasieka Tomasz – KS Panki 5 pkt.
Zielonka Przemysław – Znicz Kłobuck 5 pkt.
  Glafik Krzysztof – Orzeł Psary/Babienica 5 pkt.
  Pawelec Mariusz – Orzeł Kiedrzyn 5 pkt.
Kotyla Marcin – Warta Mstów 5 pkt.
13. Tomczyk Łukasz – Warta Kamieńskie Młyny 4 pkt.
  Dorożyński Robert – Jedność Boronów 4 pkt.
  Operacz Oskar – KS Panki 4 pkt.
Bogucki Andrzej – Warta Mstów 4 pkt.
Ściebura Piotr – Pogoń Kamyk  4 pkt.
  Opeldus Artur – Polonia Poraj  4 pkt.
  Nicpoń Tomasz – Orzeł Babienica 4 pkt.
20. Kowalikowski Krzysztof – Jedność Boronów 3 pkt.
Sroka Marcin – Orzeł Kiedrzyn 3 pkt.
Marczyk Kamil – Orzeł Kiedrzyn 3 pkt.
Nalichowski Adrian – Pogoń Kamyk 3 pkt.
Piątkiewicz Tomasz – Pogoń Kamyk 3 pkt.
Klyta Kamil – Orzeł Babienica 3 pkt.
Golec Adrian – Unia Kalety 3 pkt.
Ruciński Daniel – MKS Myszków 3 pkt.
Rados Tomasz – Victoria Częstochowa 3 pkt.
Rak Bartłomiej – Orkan Rzerzęczyce 3 pkt.
Wiśniewski Tomasz – Liswarta Lisów 3 pkt.
Jędrowski Michał – Warta Kamieńskie Młyny 3 pkt.
Załęcki Dariusz – KS Panki 3 pkt.
Wiśniewski Tomasz – Liswarta Lisów 3 pkt.
Lachowski Sebastian – Orzeł Kiedrzyn 3 pkt.
 34. Białas Tomasz (Jedność), Nowotarski Daniel (Liswarta), Kiebdaj Konrad (Lotnik), Napora Piotr (Myszków), Burzyński Marek, Wiewióra Damian (Orkan), Kotyl Sebastian, Grzybowski Mateusz (Pogoń), Gadecki Damian, Sowa Jakub (Sparta), Pyka Mateusz, Jegier Mariusz (Unia), Korbela Kamil (Victoria), Balytskyy Andriy (Warta Kamieńskie Młyny), Nawizowski Przemysław (Warta Mstów), Gorczyca Rafał, Malina Andrzej, Koszczyk Kamil, Toporek Robert (Znicz) 2 pkt.
 53. Bąk Marcin, Kożuch Dawid, Kucharczyk Łukasz, Majchrzyk Mateusz, Dorożyński Artur, Brdąkała Marek (Jedność), Moj Damian, Korzekwa Mateusz, Kauf Maciej, Pyka Marcin (Liswarta), Ojczyk Piotr, Juszczyk Marek, Marek Marcin (Lotnik), Pysno Kamil, Gęsikowski Bartłomiej, Wieczorek Konrad, Nowakowski Piotr (Myszków), Świerczyński Marek, Franc Mateusz, Mielczarek Maciej, Kałuzny Dariusz, Tkaczyk Marek, Świąć Daniel, Koza Jakub, Małolepszy Bartłomiej (Orkan), Cyl Dawid, Klyta Dawid, Matyl Marcin (Orzeł Babienica), Zając Sławomir (Orzeł Kiedrzyn), Ogłaza Przemysław, Mońka Mateusz, Wręczycki Paweł (KS Panki), Maciński Mateusz (Pogoń), Lech Piotr (Polonia), Janoszka Damian, Kansy Jerzy, Ślęzak Tomasz, Skolik Roland (Sparta), Bździon Paweł (Unia), Kasztelan Kamil, Mikołajczyk Ariel, Bruś Michał (Victoria), Ozga Dawid, Paździorek Łukasz, Urbacz Krzysztof, Klyta Mateusz, Urbański Bartosz, Bartkiewicz Tomasz (Warta Kamieńskie Młyny), Każmierski Artur, Kiebdój Rafał, Waszczyk Tomasz,Kowalczyk Michał (Warta Mstów), Muniak Krzysztof, Michalski Piotr (Znicz) 1 pkt.

Źródło: CzOZPN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + 10 =