Najlepszy zawodnik Klasy Okręgowej- XXVII kolejka

Za nami XXVII kolejka Klasy Okręgowej – MASITA.  W czołówce bez zmian, prowadząca trójka tym razem nie zdobyła punktów. Do końca sezonu tylko 3 kolejki ale walka o pierwszą dziesiątkę najlepszych zawodników cały czas trwa.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w XXVII kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej-MASITA:

1. Lachowski Sebastian Orzeł Kiedrzyn 1
2. Opeldus Artur Polonia Poraj 1
3. Szczepaniak Robert MKS Myszków 1
4. Sowa Jakub Sparta Lubliniec 1
5. Kowalikowski Krzysztof Jedność Boronów 1
6. Braksator Bartosz Victoria Częstochowa 1
7. Bogdanowicz Piotr Orzeł Psary/Babienica 1
8. Gęsiarz Tomasz Warta Mstów 1
9. Golec Adrian Unia Kalety 1
10. Kauf Maciej Liswarta Lisów 1
11. Mazik Przemysław Znicz Kłobuck 1
12. Kiebdaj Konrad Lotnik Kościelec 1
13. Pasieka Tomasz KS Panki 1
14. Stefański Tomasz Pogoń Kamyk 1
15. Urbacz Krzysztof Warta Kamieńskie Młyny 1
16. Rak Bartłomiej Orkan Rzerzęczyce 1

Czołówka rankingu na piłkarza sezonu 2013/2014
Klasa Okręgowa – MASITA:

1. Prusko Piotr- Polonia Poraj 17 pkt.
2. Chobot Przemysław – Lotnik Kościelec 14 pkt.
Bujak Mateusz – Liswarta Lisów  14 pkt.
4. Pasieka Tomasz – KS Panki 12 pkt.
5. Borowiec Bogusław-Sparta Lubliniec 11 pkt.
6. Glafik Krzysztof – Orzeł Psary/Babienica 10 pkt.
Stefański Tomasz – Pogoń Kamyk / Victoria Częstochowa/ 10 pkt.
Rak Bartłomiej – Orkan Rzerzęczyce 10 pkt.
Szczepaniak Robert – MKS Myszków 10 pkt.
10. Rados Tomasz-MKS Myszków / Victoria Częstochowa  9 pkt.
11. Baron Dawid – Unia Kalety 8 pkt.
Pawelec Mariusz – Orzeł Kiedrzyn 8 pkt.
13. Ściebura Piotr – Pogoń Kamyk 7 pkt.
Nawizowski Przemysław – Warta Mstów 7 pkt.
Balytskyy Andriy – Warta Kamieńskie Młyny 7 pkt.
Opeldus Artur – Polonia Poraj  6 pkt.
Kowalikowski Krzysztof – Jedność Boronów 6 pkt.
Kiebdaj Konrad – Lotnik Kościelec 6 pkt.
19. Kotyla Marcin – Warta Mstów 6 pkt.
Operacz Oskar – KS Panki  6 pkt.
Bogucki Andrzej- Warta Mstów 6 pkt.
Lachowski Sebastian – Orzeł Kiedrzyn  5 pkt.
Golec Adrian – Unia Kalety 5 pkt.
24. Jędrowski Michał – Warta Kamieńskie Młyny 5 pkt.
Dorożyński Robert – Jedność Boronów 5 pkt.
Zielonka Przemysław – Znicz Kłobuck  5 pkt.
Sowa Jakub – Sparta Lubliniec 5 pkt.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 19 =