Najlepszy zawodnik Klasy Okręgowej- XXVIII kolejka

Za nami XXVIII kolejka Klasy Okręgowej – Masita. Znamy już tego ktowygrał ranking na najlepszego zawodnika sezonu 2013/2014r. Jest nim:Piotr Prusko, prowadzący przez większość sezonu i dla niego GRATULACJE. Do końca sezonu tylko 2 kolejki ale walka o czołową dziesiątkę trwa nadal. W tej kolejce pierwsze punkty zdobyli Hubert Dec i Kacper Adamus, powiększyli oni więc grono wyróżnianych zawodników.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w XXVIII kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – MASITA:

1. Pawłowski Marcin Orzeł Kiedrzyn 1
2. Prusko Piotr Polonia Poraj 1
3. Szczepaniak Robert MKS Myszków 1
4. Janoszka Damian Sparta Lubliniec 1
5. Brdąkała Marek Jedność Boronów 1
6. Dec Hubert Victoria Częstochowa 1
7. Glafik Krzysztof Orzeł Psary/Babienica 1
8. Kiebdój Konrad Warta Mstów 1
9. Nojman Mateusz Unia Kalety 1
10. Wiśniewski Tomasz Liswarta Lisów 1
11. Adamus Kacper Znicz Kłobuck 1
12. Ojczyk Piotr Lotnik Kościelec 1
13. Pasieka Tomasz KS Panki 1
14. Ściebóra Piotr Pogoń Kamyk 1
15. Jędrowski Michał Warta Kamieńskie Młyny 1
16. Rak Bartłomiej Orkan Rzerzęczyce 1

Czołówka rankingu na piłkarza sezonu 2013/2014
Klasa Okręgowa – MASITA:

1. Prusko Piotr- Polonia Poraj 18 pkt.
2. Chobot Przemysław – Lotnik Kościelec 14 pkt.
Bujak Mateusz – Liswarta Lisów  14 pkt.
4. Pasieka Tomasz – KS Panki 13 pkt.
5. Borowiec Bogusław-Sparta Lubliniec 11 pkt.
Glafik Krzysztof – Orzeł Psary/Babienica 11 pkt.
Szczepaniak Robert – MKS Myszków 11 pkt.
Rak Bartłomiej – Orkan Rzerzęczyce 11 pkt.
9. Stefański Tomasz – Pogoń Kamyk / Victoria Częstochowa/ 10 pkt.
10. Rados Tomasz-MKS Myszków / Victoria Częstochowa  9 pkt.
11. Baron Dawid – Unia Kalety 8 pkt.
Pawelec Mariusz – Orzeł Kiedrzyn 8 pkt.
Ściebura Piotr – Pogoń Kamyk 8 pkt.
14. Nawizowski Przemysław – Warta Mstów 7 pkt.
Balytskyy Andriy – Warta Kamieńskie Młyny 7 pkt.
Opeldus Artur – Polonia Poraj  7 pkt.
Kowalikowski Krzysztof – Jedność Boronów 7 pkt.
Kiebdaj Konrad – Lotnik Kościelec 7 pkt.
19. Kotyla Marcin – Warta Mstów 6 pkt.
Operacz Oskar – KS Panki  6 pkt.
Bogucki Andrzej- Warta Mstów 6 pkt.
Lachowski Sebastian – Orzeł Kiedrzyn  6 pkt.
Golec Adrian – Unia Kalety 6 pkt.
24. Jędrowski Michał – Warta Kamieńskie Młyny 5 pkt.
Dorożyński Robert – Jedność Boronów 5 pkt.
Zielonka Przemysław – Znicz Kłobuck  5 pkt.
Sowa Jakub – Sparta Lubliniec 5 pkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + six =