Najlepszy zawodnik Klasy Okręgowej- XXX kolejka

Za nami ostatnia XXX kolejka Klasy Okręgowej – MasitaZwycięzcą rankingu na najlepszego zawodnika sezonu 2013/2014r został Piotr Pruskoktóry został też królem strzelców. Na drugim miejscu sezon zakończył Mateusz Bujak a na trzecim Przemysław Chobot i Tomasz Pasieka. W całym sezonie punkty zdobywało 146 zawodników. Najlepszym gratulujemy!

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w XXX kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – MASITA:

1. Lachowski Sebastian Orzeł Kiedrzyn 1
2. Prusko Piotr Polonia Poraj 1
3. Korbel Kamil MKS Myszków 1
4. Borowiec Bogusław Sparta Lubliniec 1
5. Kowalikowski Krzysztof Jedność Boronów 1
6. Brzozowski Michał Victoria Częstochowa 1
7. Gatys Marcin Orzeł Psary/Babienica 1
8. Kotyla Marcin Warta Mstów 1
9. Pyka Mateusz Unia Kalety 1
10. Bujak Mateusz Liswarta Lisów 1
11. Zielonka Przemysław Znicz Kłobuck 1
12. Banaś Daniel Lotnik Kościelec 1
13. Ogłaza Przemysław KS Panki 1
14. Ściebura Piotr Pogoń Kamyk 1
15. Urbacz Krzysztof Warta Kamieńskie Młyny 1
16. Rak Bartłomiej Orkan Rzerzęczyce 1


Wyniki końcowe rankingu na piłkarza sezonu 2013/2014
Klasa Okręgowa – MASITA:

1. Prusko Piotr- Polonia Poraj 20 pkt.
2. Bujak Mateusz – Liswarta Lisów  15 pkt.
3. Chobot Przemysław – Lotnik Kościelec 14 pkt.
Pasieka Tomasz – KS Panki 14 pkt.
5. Borowiec Bogusław-Sparta Lubliniec 13 pkt.
6.  Glafik Krzysztof – Orzeł Psary/Babienica 12 pkt.
Szczepaniak Robert – MKS Myszków 12 pkt.
Rak Bartłomiej – Orkan Rzerzęczyce 12 pkt.
9. Stefański Tomasz – Pogoń Kamyk / Victoria Częstochowa/ 11 pkt.
10. Rados Tomasz-MKS Myszków / Victoria Częstochowa  9 pkt.
Pawelec Mariusz – Orzeł Kiedrzyn  9 pkt.
Ściebura Piotr – Pogoń Kamyk  9 pkt.
13. Baron Dawid – Unia Kalety 8 pkt.
Kotyla Marcin – Warta Mstów  8 pkt.
Kowalikowski Krzysztof – Jedność Boronów  8 pkt.
16. Opeldus Artur – Polonia Poraj  7 pkt.
Balytskyy Andriy – Warta Kamieńskie Młyny 7 pkt.
Kiebdaj Konrad – Lotnik Kościelec 7 pkt.
Nawizowski Przemysław – Warta Mstów 7 pkt.
Jędrowski Michał – Warta Kamieńskie Młyny   7 pkt.
21. Bogucki Andrzej- Warta Mstów 6 pkt.
Lachowski Sebastian – Orzeł Kiedrzyn  6 pkt.
Golec Adrian – Unia Kalety 6 pkt.
Operacz Oskar – KS Panki 6 pkt.
Zielonka Przemysław – Znicz Kłobuck   6 pkt.
26.  Dorożyński Robert – Jedność Boronów 5 pkt.
Sowa Jakub – Sparta Lubliniec 5 pkt.
Wiśniewski Tomasz – Liswarta Lisów 5 pkt.
Sobolewski Dariusz – Znicz Kłobuck 5 pkt.
 30.

Dorożyński Artur -Jedność Boronów
Nicpoń Tomasz -Orzeł Psary/Babienica
Marczyk Kamil, Sroka Marcin -Orzeł Kiedrzyn
Nalichowski Adrian -Pogoń Kamyk
Piątkiewicz Tomasz -Pogoń Kamyk
Lebek Konrad -Unia Kalety
Tomczyk Łukasz -Warta Kamieńskie Młyny 
Urbacz Krzysztof -Warta Kamieńskie Młyny

4 pkt.
 39.

Kożuch Dawid -Jedność Boronów
Kauf Maciej -Liswarta Lisów
Ojczyk Piotr -Orzeł Kiedrzyn
Banaś Daniel -Orzeł Kiedrzyn
Napora Piotr -MKS Myszków
Ruciński Daniel -MKS Myszków
Korbel Kamil -Victoria/MKS Myszków
Mielczarek Maciej -Orkan Rzerzęczyce
Wiewióra Damian -Orkan Rzerzęczyce
Świąć Daniel -Orkan Rzerzęczyce
Klyta Kamil -Orzeł Psary/Babienica
Bogdanowicz Piotr -Orzeł Psary/Babienica
Załęcki Dariusz -KS Panki
Janoszka Damian -Sparta Lubliniec
Pyka Mateusz -Unia Kalety
Nojman Mateusz -Unia Kalety
Brzozowski Michał -Victoria Częstochowa
Braksator Bartosz -Victoria Częstochowa
Kiebdój Rafał -Warta Mstów
Koszczyk Kamil -Znicz Kłobuck
Grygiel Piotr -Znicz Kłobuck

3 pkt.
 60.

Bąk Marcin -Jedność Boronów
Białas Tomasz -Jedność Boronów
Brdąkała Marek -Jedność Boronów
Nowotarski Daniel -Liswarta Lisów
Korzekwa Mateusz -Liswarta Lisów
Bruś Michał -Victoria/MKS Myszków
Mikołajczyk Ariel -Victoria/MKS Myszków
Burzyński Marek -Orkan Rzerzęczyce
Matyl Marcin -Orzeł Psary/Babienica
Młynek Adam -Orzeł Psary/Babienica
Pawłowski Marcin -Orzeł Kiedrzyn
Ogłaza Przemysław -KS Panki
Hyra Arkadiusz -KS Panki
Maciński Mateusz -Pogoń Kamyk
Kotyl Sebastian -Pogoń Kamyk
Grzybowski Mateusz -Pogoń Kamyk
Hibner Paweł -Pogoń Kamyk
Ślęzak Tomasz -Sparta Lubliniec/Polonia Poraj Gadecki Damian -Sparta Lubliniec
Kansy Jerzy -Sparta Lubliniec
Skolik Roland -Sparta Lubliniec
Kniejski Tomasz -Sparta Lubliniec
Jegier Mariusz -Unia Kalety
Pilarski Kamil -Unia Kalety
Idziak Tomasz -Victoria Częstochowa
Bajor Piotr -Victoria Częstochowa
Dec Hubert -Victoria Częstochowa
Klyta Mateusz -Warta Kamieńskie Młyny
Kowalczyk Michał -Warta Mstów
Gęsiarz Tomasz -Warta Mstów
Gorczyca Rafał -Znicz Kłobuck
Malina Andrzej -Znicz Kłobuck
Toporek Robert -Znicz Kłobuck
Mazik Przemysław -Znicz Kłobuck

2 pkt.
 94.

Kucharczyk Łukasz -Jedność Boronów
Majchrzyk Mateusz -Jedność Boronów
Bralich Przemysław -Jedność Boronów
Sier Piotr -Jedność Boronów
Moj Damian -Liswarta Lisów
Pyka Marcin -Liswarta Lisów
Wilk Fabian -Liswarta Lisów
Juszczyk Marek -Lotnik Kościelec
Marek Marcin -Lotnik Kościelec
Gawron Michał -Lotnik Kościelec
Pysno Kamil -MKS Myszków
Gęsikowski Bartłomiej -MKS Myszków
Wieczorek Konrad -MKS Myszków
Nowakowski Piotr -MKS Myszków
Świerczyński Marek -Orkan Rzerzęczyce
Franc Mateusz -Orkan Rzerzęczyce
Kałużny Dariusz -Orkan Rzerzęczyce
Tkaczyk Marek -Orkan Rzerzęczyce
Koza Jakub -Orkan Rzerzęczyce
Małolepszy Bartłomiej -Orkan Rzerzęczyce
Karasiński Radosław -Orkan Rzerzęczyce
Cyl Dawid -Orzeł Psary/Babienica
Klyta Dawid -Orzeł Psary/Babienica
Potempa Karol -Orzeł Psary/Babienica
Gatys Marcin -Orzeł Psary/Babienica
Zając Sławomir -Orzeł Kiedrzyn
Lechowski Łukasz -Orzeł Kiedrzyn
Juszczyk Jakub -Orzeł Kiedrzyn
Wojtyto Bartłomiej -Orzeł Kiedrzyn
Mońka Mateusz -KS Panki
Wręczycki Paweł -KS Panki
Tomziński Cezary -KS Panki
Frąc Piotr -Pogoń Kamyk
Lech Piotr -Polonia Poraj
Kryger Sylwester -Polonia Poraj
Bździon Paweł – Unia Kalety
Gomuluch Tomasz -Unia Kalety
Kasztelan Kamil -Victoria Częstochowa
Niedbała Mateusz -Victoria Częstochowa
Korbela Oskar -Victoria Częstochowa
Ozga Dawid -Warta Kamieńskie Młyny
Paździorek Łukasz -Warta Kamieńskie Młyny
Urbański Bartosz -Warta Kamieńskie Młyny
Bartkiewicz Tomasz -Warta Kamieńskie Młyny
Golda Sebastian -Warta Kamieńskie Młyny
Mazur Krzysztof -Warta Kamieńskie Młyny
Kaźmierski Artur -Warta Mstów
Waszczyk Tomasz -Warta Mstów
Muniak Krzysztof -Znicz Kłobuck
Michalski Piotr -Znicz Kłobuck
Tekieli Tymoteusz -Znicz Kłobuck
Knop Michał -Znicz Kłobuck
Adamus Kacper -Znicz Kłobuck

1 pkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × five =