Niedzielny sparing z Kotowicami

W niedzielę, 3 marca na bocznej płycie boiska MKS-u Myszków, nasza drużyna pokonała KS Kotowice w stosunku 6:1 . Było to pierwsze spotkanie jakie nasza drużyna rozegrała na naturalnej nawierzchni. Niestety nierówna płyta nie preferowała technicznej gry. Zawodnicy często mieli problemy z opanowaniem piłki i dokładnym jej zaadresowaniem czy też strzałem. W takich warunkach szczególnie w pierwszej połowie drużyna B Klasowych Kotowic dzielnie się broniła. Jeden z jej kontrataków zakończył się zdobyciem bramki a zmuszona do ataku pozycyjnego drużyna MKS –u  nie była w stanie przez długi okres wykończyć skutecznie swoich akcji. Wyrównującą bramkę zdobył po raz kolejny skuteczny w sparingach, grający na lewym skrzydle Gordel i pierwsza połowa skończyła się wynikiem  1:1. W drugiej połowie myszkowianie stwarzali wiele okazji ale nadal był problem z dokładnym ostatnim podaniem czy dokładny strzałem. Udało się jednak zdobyć kolejne bramki, których autorami byli: Gradek, Gorzkowski 2, Wnuk i Ruciński. Wynik nie odzwierciedla jednak dobrej postawy naszych rywali, która ambitnie stawiała czoła grającym o dwie klasy rozgrywkowe wyżej drużynie z Pułaskiego.

Skład MKS: Gęsikowski – Wnuk, R. Lamch, Filipowicz, Pysno – Gordel, M. Zawrzykraj, Napora, Lewicki, Gradek – Zboralski
W drugiej połowie grali: Dudek, Ł. Zawrzykraj, Gorzkowski, Ruciński, Jasiński.

Zdjęcia z poprzedniego sparingu można zobaczyć tutaj.