Nowe stroje KiK dla MKS Myszków

Zimowa przerwa w rozgrywkach to doskonały czas na poprawę formy piłkarzy. Wznowione treningi i rozgrywane sparingi mają zapewnić zawodnikom udany powrót na murawę w rundzie wiosennej. Jest to też świetny moment na zdobycie nowych partnerów. W ostatnim czasie klub MKS Myszków nawiązał współpracę z firmą odzieżową KiK, która przekazała drużynie nowe stroje i została partnerem technicznym MKS Myszków. Firma KiK wręczyła zawodnikom nowy sprzęt w barwach czerwono-białych i niebiesko-czarno-białych. W skład kompletów wchodzą koszulki, spodenki i getry. Firma KIK to nowy podmiot na rynku myszkowskim. KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie a swoją siedzibę zlokalizowało w centrum handlowym przy ul. Pułaskiego 6 w Myszkowie

„Bardzo się cieszymy z nawiązanej współpracy z MKS Myszków. Ogromną satysfakcję daje nam angażowanie się w propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. Jako firma odzieżowa chcieliśmy wesprzeć klub tak uznany jak MKS Myszków, przekazując zawodnikom stroje do gry. Mamy nadzieję, że w nowych koszulkach sięgną po najwyższe trofea. Życzymy im samych sukcesów i trzymamy kciuki za strzelone bramki” – mówi Mariusz Kulik z firmy KiK.

„Dla nas nawiązanie współpracy z firmą KIK jest furtką do zwiększenia profesjonalizacji organizacji naszego klubu. Przekazanie 150 kompletów strojów piłkarskich pozwoli na dłuższy okres zabezpieczyć potrzeby klubu w tym zakresie. Cieszymy się, że kolejny podmiot gospodarczy funkcjonujący na rynku myszkowskim, zauważa konieczność wspierania środowiska lokalnego przy realizacji jego celów społecznych i ponadto chce się promować przez sport. To dla nas ważny sygnał, który pokazuje też MKS Myszków może poprzez swoje funkcjonowanie zachęcać przedsiębiorców do realizacji założeń idei społecznej odpowiedzialności w biznesie. Serdecznie dziękujemy firmie KIK za ogromne wsparcie” – powiedział Prezes Zarządu MKS Myszków – Tadeusz Bartnik.

Zawodnicy i kibice MKS Myszków na każdym kroku pokazują swoje zaangażowanie i wielką pasję do piłki nożnej. W zbliżającej się wielkimi krokami wiosennej rundzie drużyna jest gotowa utrzymać swoją zwycięską passę.