Nowi zawodnicy w MKS-ie

W okresie zimowym MKS pozyskał czterech nowych zawodników. Są wśród nich dwaj młodzieżowcy i dwaj zawodnicy o dłuższym stażu seniora. Poniżej przybliżamy w kilku słowach sylwetki nowych niebiesko-białych, poczynając od najstarszego a na najmłodszym kończąc.

Marcin Czerwiński – 23 lata – to pomocnik, w poprzedniej rundzie reprezentował barwy Rakowa Częstochowa, którego jest wychowankiem. Zawodnik grał w czwartoligowych rezerwach drugoligowca, choć ma za sobą również kilkanaście występów w pierwszej drużynie. Marcin grał również w czwartoligowym LKS Kamienica Polska a także w trzecioligowej Odrze Opole.

Szymon Rosochacki – 20 lat – to napastnik, w poprzedniej rundzie reprezentował barwy Pioniera Ujejsce. Szymon jest wychowankiem MSPN Górnika Zabrze. Ma za sobą występy w drużynie Młodej Ekstraklasy Górnika Zabrze a także mimo młodego wieku grał w trzecioligowych drużynach LZS Piotrówka i Polonii Przemyśl. Jest obdarzony świetnymi warunkami fizycznymi – 191 cm wzrostu i 85 kg wagi.

Norbert Myga – 19 lat – to pomocnik, wychowanek Zielonych Żarki. Ma za sobą występy w czwartoligowych Zielonych Żarki. Zawodnik został wypożyczony do końca sezonu.

Wszystkim zawodnikom życzymy zdrowia, dobrej formy i wielu udanych występów w barwach niebiesko-białych.