Pierwszy punkt w lidze

Myszkowscy piłkarze zdobywają pierwszy punkt w ligowych rozgrywkach. Unia Kalety – MKS Myszków 2-2 (1-0).

Zespół z Myszkowa rozpoczął bardzo dobrze i przez pierwsze 20 min. wykorzystując zaskoczenie rywali przeważał. Stracona w pierwszej połowie bramka wprowadziła trochę niepokoju i zespół w drugiej części pierwszej połowy nie prezentował się już tak dobrze tracąc dodatkowo drugiego gola. Po przerwie zespół został ustawiony bardziej ofensywnie i dało to zaskakujące efekty. Bramkę kontaktową strzelił Szymon Zboralski z rzutu wolnego a gola na wagę pierwszego w lidze punktu zdobył w 87 min. Daniel Sroślak.

Ogromne brawa dla młodych myszkowian, którzy pozbierali się psychicznie po środowym laniu od Sparty Siedlec Duży. Nota bene Sparta wygrała dziś 7-1 z Pogonią Blachownia co pokazuje poziom tej drużyny. Mamy nadzieję, że z drużynami z dolnej części tabeli MKS będzie w stanie zdobywać kolejne punkty.