Podsumowanie sezonu 2019/2020

Podsumowanie sezonu MKS Myszków – Klasa okręgowa „ZINA Częstochowa-Lubliniec” Grupa 2

To był dobry sezon, inny od wszystkich poprzednich. Sezon dla tych którzy grają od początku o ściśle określone cele. W tym sezonie nie było szansy na rewanż i odrobienie punktów.

reklama1

Tabela:

Lp.DrużynaMPktZRP+/-
1MKS MYSZKÓW1539123056:10
2ZIELONI ŻARKI1536113146:14
3KS PANKI152992452:23
4AMATOR GOLCE152884341:22
5GMINA KŁOMNICE152783430:20
6LISWARTA KRZEPICE152365428:24
7UNIA KALETY152062722:26
8JEDNOŚĆ BORONÓW152062724:32
9STRADOM CZĘSTOCHOWA151947426:30
10PIAST PRZYRÓW151853724:39
11MLKS WOŹNIKI151651923:34
12GROM CYKARZEW151435723:36
13POGOŃ KAMYK151435726:36
14UNIA RĘDZINY151233920:40
15OLIMPIA TRUSKOLASY151024929:47
16WARTA MSTÓW158221122:59
Podsumowanie sezonu 2019/2020 MKS Myszków

Wyniki

Kolejka nr 15
2019-11-16/13:30PIAST PRZYRÓWKS PANKI0:5
2019-11-16/13:30UNIA KALETYLISWARTA KRZEPICE2:3
2019-11-16/13:30MKS MYSZKÓWGROM CYKARZEW3:0
2019-11-16/13:30UNIA RĘDZINYMLKS WOŹNIKI0:1
2019-11-16/13:30ZIELONI ŻARKIAMATOR GOLCE1:0
2019-11-16/13:30WARTA MSTÓWJEDNOŚĆ BORONÓW2:5
2019-11-17/13:00STRADOM CZĘSTOCHOWAOLIMPIA TRUSKOLASY3:2
2019-11-17/13:30POGOŃ KAMYKGMINA KŁOMNICE3:2
Kolejka nr 14
2019-11-09/14:00JEDNOŚĆ BORONÓWZIELONI ŻARKI2:3
2019-11-09/14:00MLKS WOŹNIKISTRADOM CZĘSTOCHOWA3:1
2019-11-09/14:00GROM CYKARZEWPOGOŃ KAMYK1:0
2019-11-09/14:00GMINA KŁOMNICEUNIA KALETY1:0
2019-11-09/14:00LISWARTA KRZEPICEPIAST PRZYRÓW1:0
2019-11-10/14:00KS PANKIWARTA MSTÓW4:1
2019-11-10/14:00AMATOR GOLCEUNIA RĘDZINY7:0
2019-11-10/14:00OLIMPIA TRUSKOLASYMKS MYSZKÓW0:4
Kolejka nr 13
2019-11-02/14:00LISWARTA KRZEPICEKS PANKI3:4
2019-11-02/14:00PIAST PRZYRÓWGMINA KŁOMNICE1:4
2019-11-02/14:00UNIA KALETYGROM CYKARZEW4:1
2019-11-02/14:00POGOŃ KAMYKOLIMPIA TRUSKOLASY4:0
2019-11-02/14:00MKS MYSZKÓWMLKS WOŹNIKI3:1
2019-11-02/14:00STRADOM CZĘSTOCHOWAAMATOR GOLCE1:1
2019-11-02/14:00UNIA RĘDZINYJEDNOŚĆ BORONÓW3:0
2019-11-02/14:00ZIELONI ŻARKIWARTA MSTÓW9:1
Kolejka nr 12
2019-10-26/13:00JEDNOŚĆ BORONÓWSTRADOM CZĘSTOCHOWA1:1
2019-10-26/13:00AMATOR GOLCEMKS MYSZKÓW2:4
2019-10-26/13:00GMINA KŁOMNICELISWARTA KRZEPICE2:0
2019-10-26/14:00WARTA MSTÓWUNIA RĘDZINY6:3
2019-10-26/14:00MLKS WOŹNIKIPOGOŃ KAMYK4:1
2019-10-26/14:00OLIMPIA TRUSKOLASYUNIA KALETY1:4
2019-10-26/14:00GROM CYKARZEWPIAST PRZYRÓW2:3
2019-10-27/14:00KS PANKIZIELONI ŻARKI1:1
Kolejka nr 11
2019-10-19/15:00GMINA KŁOMNICEKS PANKI3:1
2019-10-19/15:00LISWARTA KRZEPICEGROM CYKARZEW1:1
2019-10-19/15:00UNIA KALETYMLKS WOŹNIKI2:0
2019-10-19/15:00POGOŃ KAMYKAMATOR GOLCE2:3
2019-10-19/15:00MKS MYSZKÓWJEDNOŚĆ BORONÓW8:1
2019-10-19/15:00STRADOM CZĘSTOCHOWAWARTA MSTÓW3:3
2019-10-19/15:00UNIA RĘDZINYZIELONI ŻARKI0:2
2019-10-20/15:00PIAST PRZYRÓWOLIMPIA TRUSKOLASY3:3
Kolejka nr 10
2019-10-09/16:00KS PANKIUNIA RĘDZINY6:1
2019-10-12/12:00GROM CYKARZEWGMINA KŁOMNICE2:2
2019-10-12/15:00ZIELONI ŻARKISTRADOM CZĘSTOCHOWA3:0
2019-10-12/15:00WARTA MSTÓWMKS MYSZKÓW0:6
2019-10-12/15:00JEDNOŚĆ BORONÓWPOGOŃ KAMYK1:1
2019-10-12/15:00AMATOR GOLCEUNIA KALETY1:0
2019-10-12/15:00MLKS WOŹNIKIPIAST PRZYRÓW6:1
2019-10-12/15:00OLIMPIA TRUSKOLASYLISWARTA KRZEPICE1:2
Kolejka nr 9
2019-10-05/15:00GROM CYKARZEWKS PANKI0:7
2019-10-05/15:00GMINA KŁOMNICEOLIMPIA TRUSKOLASY3:0
2019-10-05/15:00LISWARTA KRZEPICEMLKS WOŹNIKI5:0
2019-10-05/15:00POGOŃ KAMYKWARTA MSTÓW1:1
2019-10-05/15:00MKS MYSZKÓWZIELONI ŻARKI1:1
2019-10-05/15:00STRADOM CZĘSTOCHOWAUNIA RĘDZINY1:0
2019-10-06/15:00PIAST PRZYRÓWAMATOR GOLCE2:3
2019-10-06/15:00UNIA KALETYJEDNOŚĆ BORONÓW1:0
Kolejka nr 8
2019-09-28/16:00UNIA RĘDZINYMKS MYSZKÓW0:4
2019-09-28/16:00ZIELONI ŻARKIPOGOŃ KAMYK2:1
2019-09-28/16:00WARTA MSTÓWUNIA KALETY1:3
2019-09-28/16:00JEDNOŚĆ BORONÓWPIAST PRZYRÓW2:3
2019-09-28/16:00OLIMPIA TRUSKOLASYGROM CYKARZEW3:3
2019-09-29/15:00MLKS WOŹNIKIGMINA KŁOMNICE0:1
2019-09-29/16:00KS PANKISTRADOM CZĘSTOCHOWA4:0
2019-09-29/16:00AMATOR GOLCELISWARTA KRZEPICE1:1
Kolejka nr 7
2019-09-20/20:00POGOŃ KAMYKUNIA RĘDZINY3:3
2019-09-21/14:00PIAST PRZYRÓWWARTA MSTÓW4:1
2019-09-21/15:00LISWARTA KRZEPICEJEDNOŚĆ BORONÓW0:1
2019-09-21/16:00OLIMPIA TRUSKOLASYKS PANKI0:4
2019-09-21/16:00GROM CYKARZEWMLKS WOŹNIKI3:1
2019-09-21/16:00GMINA KŁOMNICEAMATOR GOLCE1:1
2019-09-21/16:00UNIA KALETYZIELONI ŻARKI0:4
2019-09-21/16:00MKS MYSZKÓWSTRADOM CZĘSTOCHOWA1:1
Kolejka nr 6
2019-09-13/17:00KS PANKIMKS MYSZKÓW1:1
2019-09-14/14:00ZIELONI ŻARKIPIAST PRZYRÓW6:0
2019-09-14/16:00STRADOM CZĘSTOCHOWAPOGOŃ KAMYK4:2
2019-09-14/16:00UNIA RĘDZINYUNIA KALETY0:0
2019-09-14/16:00WARTA MSTÓWLISWARTA KRZEPICE1:2
2019-09-14/16:00JEDNOŚĆ BORONÓWGMINA KŁOMNICE1:4
2019-09-14/16:00AMATOR GOLCEGROM CYKARZEW4:1
2019-09-14/16:00MLKS WOŹNIKIOLIMPIA TRUSKOLASY1:1
Kolejka nr 5
2019-09-06/20:00POGOŃ KAMYKMKS MYSZKÓW1:5
2019-09-07/11:00LISWARTA KRZEPICEZIELONI ŻARKI5:0
2019-09-07/12:30GMINA KŁOMNICEWARTA MSTÓW4:0
2019-09-07/15:00OLIMPIA TRUSKOLASYAMATOR GOLCE4:4
2019-09-07/16:00MLKS WOŹNIKIKS PANKI4:3
2019-09-07/16:00GROM CYKARZEWJEDNOŚĆ BORONÓW1:2
2019-09-07/16:00PIAST PRZYRÓWUNIA RĘDZINY1:0
2019-09-07/16:00UNIA KALETYSTRADOM CZĘSTOCHOWA2:4
Kolejka nr 4
2019-08-30/17:30STRADOM CZĘSTOCHOWAPIAST PRZYRÓW1:2
2019-08-30/17:30LISWARTA KRZEPICEUNIA RĘDZINY1:1
2019-08-31/17:00MKS MYSZKÓWUNIA KALETY4:0
2019-08-31/17:00ZIELONI ŻARKIGMINA KŁOMNICE4:0
2019-08-31/17:00WARTA MSTÓWGROM CYKARZEW0:4
2019-08-31/17:00JEDNOŚĆ BORONÓWOLIMPIA TRUSKOLASY1:0
2019-09-01/16:00KS PANKIPOGOŃ KAMYK7:1
2019-11-23/13:00AMATOR GOLCEMLKS WOŹNIKI5:1
Kolejka nr 3
2019-08-24/14:00OLIMPIA TRUSKOLASYWARTA MSTÓW6:2
2019-08-24/17:00AMATOR GOLCEKS PANKI3:0
2019-08-24/17:00MLKS WOŹNIKIJEDNOŚĆ BORONÓW1:2
2019-08-24/17:00GROM CYKARZEWZIELONI ŻARKI1:1
2019-08-24/17:00GMINA KŁOMNICEUNIA RĘDZINY1:2
2019-08-24/17:00LISWARTA KRZEPICESTRADOM CZĘSTOCHOWA2:2
2019-08-24/17:00UNIA KALETYPOGOŃ KAMYK0:3
2019-08-25/17:00PIAST PRZYRÓWMKS MYSZKÓW1:2
Kolejka nr 2
2019-08-14/18:00ZIELONI ŻARKIOLIMPIA TRUSKOLASY5:2
2019-08-15/17:00UNIA RĘDZINYGROM CYKARZEW3:1
2019-08-17/17:00POGOŃ KAMYKPIAST PRZYRÓW2:2
2019-08-17/17:00MKS MYSZKÓWLISWARTA KRZEPICE7:1
2019-08-17/17:00STRADOM CZĘSTOCHOWAGMINA KŁOMNICE2:2
2019-08-17/17:00WARTA MSTÓWMLKS WOŹNIKI2:0
2019-08-17/17:00JEDNOŚĆ BORONÓWAMATOR GOLCE3:1
2019-08-18/17:00KS PANKIUNIA KALETY2:3
Kolejka nr 1
2019-08-10/13:00AMATOR GOLCEWARTA MSTÓW5:1
2019-08-10/17:00JEDNOŚĆ BORONÓWKS PANKI2:3
2019-08-10/17:00MLKS WOŹNIKIZIELONI ŻARKI0:4
2019-08-10/17:00OLIMPIA TRUSKOLASYUNIA RĘDZINY6:4
2019-08-10/17:00GROM CYKARZEWSTRADOM CZĘSTOCHOWA2:2
2019-08-10/17:00LISWARTA KRZEPICEPOGOŃ KAMYK1:1
2019-08-11/17:00PIAST PRZYRÓWUNIA KALETY1:1
2019-11-23/11:00GMINA KŁOMNICEMKS MYSZKÓW0:3