Podziękowania dla trenera Dawida Krzętowskiego

Dawid Krzętowski

Zarząd MKS Myszków składa serdeczne wyrazy podziękowania trenerowi Dawidowi Krzętowskiemu za ogromny wkład pracy i zaangażowanie jakie stały się jego udziałem w trakcie prowadzenia w roli szkoleniowca zespołu MKS Myszków.

Panu Trenerowi  zawdzięczamy awans zespołu do IV ligi oraz stworzenie w drużynie znakomitej atmosfery, której pokłosiem są rezultaty drużyny.  Wiemy, że nie ma osób niezastąpionych ale na pewno są osoby, bez których dużo tracimy. Takie odczucia mamy kończąc współpracę z Dawidem Krzętowskim, znakomitym trenerem, wychowawcą ale przede wszystkim  wspaniałym człowiekiem z którym obcowanie było prawdziwą przyjemnością.

Dziękujemy, że pomimo ogromnych wyrzeczeń, Pan Trener dokończył pracę w roli szkoleniowca do ostatniego meczu rundy jesiennej. Wyrażamy nadzieję, że decyzja Pana Trenera o rezygnacji z pełnionej funkcji, którą szanujemy,  spowoduje same pozytywne konsekwencje zarówno w życiu zawodowym Pana Trenera  jak i we wszystkich innych jego płaszczyznach.

Oświadczenie: Rezygnacja trenera Dawida Krzętowskiego

Dawid Krzętowski prowadził MKS Myszków w 44 spotkaniach. Były to mecze zarówno w lidze jak i w pucharach. Liczby mówią same za siebie75% meczów po których niebiesko-biali zdobyli komplet punktów. Ogółem 84% meczów zakończonych zdobyczą punktową. Miano drużyny niepokonanej przed własną publicznością. Mecze w których MKS Myszków odniósł zwycięstwo m. in. z GKS II Katowice, Rakowem II Częstochowa oraz wygrane derby z LKS Zieloni Żarki.

Niewątpliwie od następcy trenera Krzętowskiego będziemy oczekiwać wyników, ponieważ poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Panie Trenerze, dziękujemy i życzymy powodzenia.

Zarząd MKS Myszków