Podziękowania dla Złotych Sponsorów

Dyrektor Miejskiego Osrodka Sportu i Reklreacji w Myszkowie - Piotr Wysocki

19 grudnia władze MKS Myszków udały się z wizytą do spółek miasta Myszkowa, by podziękować za współpracę w mijającym już roku.

Certyfikaty współpracy opatrzone tytułem „Złotego Sponsora MKS Myszków” oraz okolicznościowe piłki z nadrukiem logo MKS Myszków i specjalnymi podziękowaniami trafiły do rąk Piotra Wysockiego – dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji,  Ryszarda Woszczyka – prezesa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Myszkowie oraz Ryszarda Mileja – nowego prezesa Myszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Nie można też w tym miejscy nie wspomnieć o byłym prezesie MTBS-u Edmundzie Konieczniaku, który przez wiele lat we wszelki możliwy sposób wspierał myszkowski sport, czego beneficjentem był i nasz MKS.

{gallery width=180}artykuly/2011/12/01{/gallery}

W trakcie spotkań poruszano również kwestię dalszej współpracy między klubem a spółkami. Wszyscy prezesi i dyrektor zadeklarowali wolę wsparcia kształtowania charakterów myszkowskiej młodzieży przez sport. Szczegóły będą konsultowane w najbliższym czasie i liczymy na to, że szybko zostaną podpisane umowy gwarantujące wsparcie na przyszły rok.