Płomień na zakończenie sezonu

MKS Myszków flaga

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 niebiesko-biali rozegrają ostatni mecz sezonu 2012/2013. Rywalem MKS-u będzie zajmujący czwarte miejsce w ligowej tabeli Płomień Kuźnica Marianowa.

Płomień jest jedną z dwóch drużyn, którym udało się pokonać myszkowski KS a ponadto jest to zespół reprezentujący w ostatnim czasie wysoką formę. Goście w ostatnim meczu z pewnością nie odpuszczą. W przypadku przegranej Gminy Kłomnice i ewentualnym wywiezieniu z Pułaskiego trzech punktów zakończą sezon na wysokim 3 miejscu.

Przed meczem będą wręczane pamiątkowe medale dla zawodników oraz sztabu szkoleniowego MKS-u upamiętniające mistrzostwo i awans do ligi okręgowej. Medal otrzymają zawodnicy oraz trenerzy, którzy w całym sezonie ligowym pracowali na sukces klubu.

Honorowymi gośćmi w tak ważnym dniu dla myszkowskiej piłki będzie Pan Wojciech Picheta – Starosta Powiatu Myszkowskiego oraz Pan Włodzimierz Żak – Burmistrz Miasta Myszkowa.

Atmosferę widowiska sportowego uatrakcyjnią kibice, którzy organizują na to spotkanie specjalną oprawę meczową. Będzie kolorowo i spektakularnie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do kulturalnego kibicowania.

Początek około godziny 16.45. Mecz rozpocznie się o 17:00. Więcej szczegółów wkrótce.