Porażka z Porajem w pierwszym sparingu

Sparing MKS Myszków

W środę w Częstochowie na sztucznej płycie boiska pierwszy tegoroczny sparing rozegrali zawodnicy MKS Myszków. Przeciwnikiem był sąsiad z Poraja czyli wzmocniona kilkoma wartościowymi zawodnikami Polonia. Różnica w potencjale drużyn została odzwierciedlona w wyniku spotkania. Zdecydowane zwycięstwo odnieśli zawodnicy Polonii w ostatniej minucie meczu ustalając wynik na 3:0.

W pierwszej połowie pomimo dobrej postawy zawodników MKS-u to zdobyła dwie bramki. W drugiej połowie wynik długo się utrzymywał w szczególności dzięki znakomitej dyspozycji w bramce Bartłomieja Gęsikowskiego, którego interwencje mogły by być ozdoba niejednego meczu.

W naszej drużynie nie zagrał Robert Szczepaniak oraz Szymon Zboralski. Ten drugi jednak już wznowił treningi po zabiegu artroskopii i mamy nadzieję, że z każdym dniem jego dyspozycja będzie rosła.

Polonia Poraj – MKS Myszków 3:0 (2:0)