Porażka z Rakowem

Sparing MKS Myszków

W rozegranym w środku tygodnia sparingu z czwartoligowymi rezerwami Rakowa Częstochowa, MKS poniósł porażkę w stosunku 3:0. Rywal choć występujący w młodym składzie dominował na własnym boisku co udokumentował zdobyciem trzech goli.

Myszkowianie z powodu chorób i obowiązków zawodowych kilku zawodników, wystąpili w tym spotkaniu w mocno przetrzebionym składzie. Prawie wszyscy nasi zawodnicy mogli więc spędzić na boisku prawie pełen wymiar czasu gry co mamy nadzieję pomoże im w dobrym przygotowaniu do nadchodzących rozgrywek. Mankamentów w grze jest oczywiście wiele ale jest jeszcze czas by je usunąć. Mocni przeciwnicy pokazują też jak wiele pracy jeszcze przed naszymi zawodnikami.

Podopieczni Dawida Krzętowskiego pracują ciężko. Poza sparingami mają do dyspozycji jedną jednostką treningową w tygodniu na sztucznej murawie w Zawierciu a w nadchodzącym tygodniu wyjadą na kilkudniowy obóz treningowy do „Orlego Gniazda” w Hucisku. Forma ma przyjść w odpowiednim momencie i miejmy nadzieję, że zespół będzie właściwie przygotowany za kilka tygodni.