Relacja: Oksza Łobodno 3:0 MKS Myszków

W minioną sobote seniorzy MKS-u ulegli niżej notowanej w tabeli drużynie Okszy Łobodno. W rundzie jesiennej to Myszkowianie pokanali sobotnich gospodarzy 4:0 po dwóch bramkach Kacpra Lewickiego i trafieniach Arkadiusza Baraniewicz oraz Piotra Gorzkowskiego.

Po pierwszej połowie MKS przegrywał 1:0 po niepotrzebnej próbie dryblingu przed polem karnym Marcina Zawrzykraja, gdy napastnik gospodarzy odebrał piłke i pokonał Szote. Losy spotkania mogły ułożyć sie inaczej, ale rzutu karnego nie strzelil Robert Lamch. Druga bramka padła na początku drugiej połowy, gdzie zawodnik Okszy z około 25 metrów uderzył na bramke Szoty i zdobył gola. Trzecia bramka padła w 90 minucie spotkania, gdy po szybkiej kontrze udało sie przejść obrone gości i oddać strzał, którego niestety Szota nie obronił.

Na boisku w 80 minucie pojawił się prezes Tadeusz Bartnik, który zmienił Miłosza Gordela. Za kartki w sobote pauzowali Piotr Napora i Miłosz Przybyłek. Kolejny raz w szeregach niebiesko białych brakowało Arkadiusza Baraniewicza, który wraz z Szymonem Zboralskim nie zagrają do końca sezonu w Lidze Okręgowej przez kontuzje.

Oksza Łobodno – MKS Myszków 3:0 (1:0)
MKS: Szota, Piątkowski, Maternik, Jasiński(Filipowicz), Zawrzykraj(Wnuk), Gordel(Bartnik), Lewicki, Lamch, Pysno, Sroślak(Gorzkowski), Ruciński.