„Renault Tandem” Złotym Sponsorem MKS-u

W poniedziałek zostało zawarte porozumienie o współpracy na rok 2013 pomiędzy MKS Myszków a firmą Renault Tandem. Firma Renault Tandem od wielu już lat wspiera ideę realizowaną przez nasz klub a związaną z rozwojem młodzieży z naszego regionu przez sport i w duchu wartości jaki sport ze sobą niesie. Szczegóły umowy nie są oczywiście dostępne, jednak bez wątpienia firma ta jest jednym z największych spośród naszych sponsorów i w tym roku po raz pierwszy uzyskała oficjalny status „Złotego Sponsora MKS Myszków”. Piszemy oficjalny bo nieoficjalnie każdy sponsor jest dla nas na wagę złota.

Renault Tandem ma swoje salony w Częstochowie, Będzinie i w Kielcach. Zachęcamy do zakupu samochodów i korzystania z usług jakie firma ta oferuje. W ofercie Renault Tandem znajdują się zarówno samochody osobowe Renault jak i samochody ciężarowe tej marki. W ofercie Renault znajduje się również nowe dziecko tej firmy, coraz lepiej sprzedająca się i coraz lepiej kojarzona, powracająca po wielu latach na nasz rynek marka Dacia.

Więcej informacji na temat oferty Renault Tandem znajdziecie państwo na stronie internetowej http://renault-tandem.pl/

Wystarczy też kliknąć na banner Renault Tandem znajdujący się w zakładce o naszych sponsorach.

Cieszymy się, że przedsiębiorcy z naszego miasta dzielą się owocami swojego sukcesu. Współwłaściciel Renault Tandem, jest przecież mieszkańcem Myszkowa. Wspierajmy tych, którzy wspierają rozwój naszego klubu.

Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!