MKS Myszków

Myszkowski Klub Sportowy Myszków

Wiadomości

„Renault Tandem” Złotym Sponsorem MKS-u

W poniedziałek zostało zawarte porozumienie o współpracy na rok 2013 pomiędzy MKS Myszków a firmą Renault Tandem. Firma Renault Tandem od wielu już lat wspiera ideę realizowaną przez nasz klub a związaną z rozwojem młodzieży z naszego regionu przez sport i w duchu wartości jaki sport ze sobą niesie. Szczegóły umowy nie są oczywiście dostępne, jednak bez wątpienia firma ta jest jednym z największych spośród naszych sponsorów i w tym roku po raz pierwszy uzyskała oficjalny status „Złotego Sponsora MKS Myszków”. Piszemy oficjalny bo nieoficjalnie każdy sponsor jest dla nas na wagę złota.

Renault Tandem ma swoje salony w Częstochowie, Będzinie i w Kielcach. Zachęcamy do zakupu samochodów i korzystania z usług jakie firma ta oferuje. W ofercie Renault Tandem znajdują się zarówno samochody osobowe Renault jak i samochody ciężarowe tej marki. W ofercie Renault znajduje się również nowe dziecko tej firmy, coraz lepiej sprzedająca się i coraz lepiej kojarzona, powracająca po wielu latach na nasz rynek marka Dacia.

Więcej informacji na temat oferty Renault Tandem znajdziecie państwo na stronie internetowej http://renault-tandem.pl/

Wystarczy też kliknąć na banner Renault Tandem znajdujący się w zakładce o naszych sponsorach.

Cieszymy się, że przedsiębiorcy z naszego miasta dzielą się owocami swojego sukcesu. Współwłaściciel Renault Tandem, jest przecież mieszkańcem Myszkowa. Wspierajmy tych, którzy wspierają rozwój naszego klubu.

Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve + three =