Sparing z MKS Poręba

Sparing MKS Myszków - MKS Poręba

MKS Myszków pewnie wygrywa mecz sparingowy z MKS Poręba.

W sobotę 4 lutego MKS Myszków pokonał zespół A klasowy MKS Poręba w stosunku 4-1. Mecz odbył się na sztucznej płycie w Zawierciu o nietypowej dla meczów godzinie, bo 9 rano. Mimo 20 stopniowego mrozu sparing był bardzo pożyteczny. Zespoły zagrały jednak 2 x 30 minut by warunki pogodowe nie odbiły się zbytnio na zdrowiu zawodników.

W pierwszej połowie mecz był w miarę wyrównany jednak raziła nieskuteczność naszej drużyny. W efekcie kilku kontr zespół zdobył dwie bramki, których autorami byli Szymon Zboralski i Daniel Ruciński. W drugiej połowy przewaga MKS Myszków była już bardziej widoczna i kolejne bramki dorzucił Arkadiusz Baraniewicz. Zespół z Poręby w dużej mierze znakomitej postawie bramkarza zawdzięcza, że straciła zaledwie 4 bramki, choć przyznać trzeba, że w wielu fragmentach mecz był wyrównany a i nasi przeciwnicy stworzyli kilka doskonałych sytuacji bramkowych. Zawodziła ich jednak celność lub na przeszkodzie stawał Bartłomiej Gęsikowski.

W zespole MKS Myszków z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy od niedawna trenujący z ekipą z Pułaskiego: obrońca Krzysztof Wnuk i pomocnik Daniel Ruciński.

Skład MKS Poręba: Grochal, T.Turlej, Mazur, Rubin, Kiernożycki, Pniak, Komoda, Dybul, Ł.Turlej, Majer, Kocot.

Skład MKS Myszków: Gęsikowski, Piątkowski, Lamch, Jasiński, Wnuk, Napora, Dudek, Ruciński, Gorzkowski, Baraniewicz, Zboralski.

Bramki:

MKS Myszków – Ruciński, Zboralski, Baraniewicz 2

MKS Poręba – Kocot

Kolejny mecz kontrolny przewidziano na 12 luty (niedziela) godz. 13-00, a rywalem myszkowskiej drużyny będzie LKS Ostoja Żelisławice.