Superpuchar Podokręgu Częstochowa 2013

Już 3 sierpnia 2013 roku odbędą się pierwsze w historii Podokręgu Częstochowa mecze o SUPERPUCHAR MISTRZA, których celem będzie wyłonienie najlepszej drużyny rozgrywek ligowych w Klasie A i Klasie B w sezonie 2012/2013.
W dwóch meczach zmierzą się Mistrzowie I i II grupy rozgrywkowej Klasy A i B, a pierwszym Gospodarzem obu meczów o Superpuchar będzie Klub KS STRADOM Częstochowa.
Superpuchar Mistrza Klasy A
Zgodnie z ustaleniami organizatora w pierwszej kolejności zmierzą się Mistrzowie B Klasy, czyli:
KMICIC Kruszyna vs ALKAS Aleksandria – godz. 15:00
W drugiej odsłonie zagrają zespoły, które w nadchodzącym sezonie będą beniaminkami Ligi Okręgowej, tj.:
WARTA Mstów vs MKS MYSZKÓW – godz. 17:30
– Zawsze kluby wygrywające ligę w swoich grupach w A i B klasie stawały przed nierozstrzygniętą kwestią, który ma lepszy zespół – mówi wieloletni działacz Podokręgu Częstochowa a obecnie jego Sekretarz Andrzej Suchecki. – Od tego roku poprzez organizację meczu o SUPERPUCHAR Zarząd Podokręgu dał klubom oprócz samej możliwości rozegrania dobrego „sparingu” w okresie przygotowawczym do nowego sezonu, również szansę wyłonienia w ramach rywalizacji – kto zasługuje na miano tego „Pierwszego”…- dodaje Sekretarz Podokręgu.
Mamy nadzieję, że nowa inicjatywa Podokręgu jaką są mecze o SUPERPUCHR, wejdzie na stałe w kalendarz sezonu piłkarskiego w naszym regionie, a dla klubów i ich kibiców będzie jeszcze jednym ważnym celem rywalizacji i emocji sportowych.
Zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej naszego podokręgu oraz szczególnie sympatyków Klubów walczących w tegorocznej pierwszej edycji SUPERPUCHARU MISTRZÓW do udziału w oglądaniu zmagań wyżej wspomnianych drużyn.
Stadion KS STRADOM Częstochowa
3 sierpnia 2013r. od godz 15:00
Źródło: podokreg-czestochowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + one =