TERMINARZ IV LIGI W SEZONIE 2020/2021

Znamy terminarz rozgrywek 4 ligi w sezonie 2020/2021. W losowaniu przeprowadzonym przez Kierownika Referatu Rozgrywek Lesława Mazura – transmitowanym na żywo – SLZPN przedstawił zestaw par I kolejki rozgrywek IV w sezonie 2020/2021.

reklama1

Niestety Myszków będzie pauzował i nie zagra w pierwszej kolejce.

25 lipca o godzinie 17.00 w grupie 1 zmierzą się: Polonia Łaziska – Przemsza Siewierz, Szombierki Bytom – Ruch Radzionków, Znicz Kłobuck – Sarmacja Będzin, Śląsk Świętochłowice – Warta Zawiercie, RKS Grodziec – Raków II Częstochowa, Gwarek Ornontowice – Unia Dąbrowa Górnicza, Drama Zbrosławice – Unia Kosztowy, JSP Szczakowianka – AKS Mikołów, a MKS Myszków będzie pauzował.

Dodajmy, że w obydwu grupach grać będzie po 17 zespołów. Zwycięzcy rozgrywek w grupach zmierzą się w barażach o awans do III ligi. Spadną zespoły z miejsc: 17, 16 i 15. Utrzymania nie da także zajęcie 14 miejsca, ponieważ w przypadku, w którym żaden zespół Śląskiego Związku Piłki Nożnej nie spadnie z III ligi drużyny z 14 miejsc w IV lidze rozegrają baraże o utrzymanie. Liczba spadkowiczów z IV ligi może się zwiększyć w zależności od liczby spadkowiczów z III ligi.

Na podstawie tego losowania sporządzony został pełny terminarz IV-ligowej rudy jesiennej 2020. 

Kolejka nr 1
2020-07-25/17:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNELKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2020-07-25/17:00TS SZOMBIERKI BYTOMKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2020-07-25/17:00MLKS ZNICZ KŁOBUCKBKS SARMACJA BĘDZIN-:-
2020-07-25/17:00MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICEKP WARTA ZAWIERCIE-:-
2020-07-25/17:00RKS GRODZIECRKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.-:-
2020-07-25/17:00GKS GWAREK ORNONTOWICEKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2020-07-25/17:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICELKS UNIA KOSZTOWY-:-
2020-07-25/17:00JSP SZCZAKOWIANKAAKS MIKOŁÓW-:-
Kolejka nr 2
2020-08-01/17:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZAKS MIKOŁÓW-:-
2020-08-01/17:00LKS UNIA KOSZTOWYJSP SZCZAKOWIANKA-:-
2020-08-01/17:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZALKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
2020-08-01/17:00RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.GKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2020-08-01/17:00KP WARTA ZAWIERCIERKS GRODZIEC-:-
2020-08-01/17:00BKS SARMACJA BĘDZINMKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE-:-
2020-08-01/17:00MKS MYSZKÓWMLKS ZNICZ KŁOBUCK-:-
2020-08-01/17:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNETS SZOMBIERKI BYTOM-:-
Kolejka nr 3
2020-08-08/17:00TS SZOMBIERKI BYTOMLKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2020-08-08/17:00MLKS ZNICZ KŁOBUCKKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2020-08-08/17:00MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICEMKS MYSZKÓW-:-
2020-08-08/17:00RKS GRODZIECBKS SARMACJA BĘDZIN-:-
2020-08-08/17:00GKS GWAREK ORNONTOWICEKP WARTA ZAWIERCIE-:-
2020-08-08/17:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICERKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.-:-
2020-08-08/17:00JSP SZCZAKOWIANKAKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2020-08-08/17:00AKS MIKOŁÓWLKS UNIA KOSZTOWY-:-
Kolejka nr 4
2020-08-15/17:00KS RUCH RADZIONKÓWMKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE-:-
2020-08-15/17:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZLKS UNIA KOSZTOWY-:-
2020-08-15/17:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZAAKS MIKOŁÓW-:-
2020-08-15/17:00RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.JSP SZCZAKOWIANKA-:-
2020-08-15/17:00KP WARTA ZAWIERCIELKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
2020-08-15/17:00BKS SARMACJA BĘDZINGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2020-08-15/17:00MKS MYSZKÓWRKS GRODZIEC-:-
2020-08-15/17:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNEMLKS ZNICZ KŁOBUCK-:-
Kolejka nr 5
2020-08-22/17:00MLKS ZNICZ KŁOBUCKTS SZOMBIERKI BYTOM-:-
2020-08-22/17:00MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICEKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2020-08-22/17:00RKS GRODZIECKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2020-08-22/17:00GKS GWAREK ORNONTOWICEMKS MYSZKÓW-:-
2020-08-22/17:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICEBKS SARMACJA BĘDZIN-:-
2020-08-22/17:00JSP SZCZAKOWIANKAKP WARTA ZAWIERCIE-:-
2020-08-22/17:00AKS MIKOŁÓWRKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.-:-
2020-08-22/17:00LKS UNIA KOSZTOWYKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
Kolejka nr 6
2020-08-29/17:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2020-08-29/17:00RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.LKS UNIA KOSZTOWY-:-
2020-08-29/17:00KP WARTA ZAWIERCIEAKS MIKOŁÓW-:-
2020-08-29/17:00BKS SARMACJA BĘDZINJSP SZCZAKOWIANKA-:-
2020-08-29/17:00MKS MYSZKÓWLKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
2020-08-29/17:00KS RUCH RADZIONKÓWGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2020-08-29/17:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNERKS GRODZIEC-:-
2020-08-29/17:00TS SZOMBIERKI BYTOMMKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE-:-
Kolejka nr 7
2020-09-05/16:00MLKS ZNICZ KŁOBUCKLKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2020-09-05/16:00RKS GRODZIECTS SZOMBIERKI BYTOM-:-
2020-09-05/16:00GKS GWAREK ORNONTOWICEKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2020-09-05/16:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICEKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2020-09-05/16:00JSP SZCZAKOWIANKAMKS MYSZKÓW-:-
2020-09-05/16:00AKS MIKOŁÓWBKS SARMACJA BĘDZIN-:-
2020-09-05/16:00LKS UNIA KOSZTOWYKP WARTA ZAWIERCIE-:-
2020-09-05/16:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZARKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.-:-
Kolejka nr 8
2020-09-12/16:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZRKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.-:-
2020-09-12/16:00KP WARTA ZAWIERCIEKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2020-09-12/16:00BKS SARMACJA BĘDZINLKS UNIA KOSZTOWY-:-
2020-09-12/16:00MKS MYSZKÓWAKS MIKOŁÓW-:-
2020-09-12/16:00KS RUCH RADZIONKÓWJSP SZCZAKOWIANKA-:-
2020-09-12/16:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNELKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
2020-09-12/16:00TS SZOMBIERKI BYTOMGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2020-09-12/16:00MLKS ZNICZ KŁOBUCKMKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE-:-
Kolejka nr 9
2020-09-19/16:00MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICELKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2020-09-19/16:00RKS GRODZIECMLKS ZNICZ KŁOBUCK-:-
2020-09-19/16:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICETS SZOMBIERKI BYTOM-:-
2020-09-19/16:00JSP SZCZAKOWIANKAKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2020-09-19/16:00AKS MIKOŁÓWKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2020-09-19/16:00LKS UNIA KOSZTOWYMKS MYSZKÓW-:-
2020-09-19/16:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZABKS SARMACJA BĘDZIN-:-
2020-09-19/16:00RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.KP WARTA ZAWIERCIE-:-
Kolejka nr 10
2020-09-26/16:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZKP WARTA ZAWIERCIE-:-
2020-09-26/16:00BKS SARMACJA BĘDZINRKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.-:-
2020-09-26/16:00MKS MYSZKÓWKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2020-09-26/16:00KS RUCH RADZIONKÓWLKS UNIA KOSZTOWY-:-
2020-09-26/16:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNEAKS MIKOŁÓW-:-
2020-09-26/16:00TS SZOMBIERKI BYTOMJSP SZCZAKOWIANKA-:-
2020-09-26/16:00MLKS ZNICZ KŁOBUCKGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2020-09-26/16:00MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICERKS GRODZIEC-:-
Kolejka nr 11
2020-10-03/15:00RKS GRODZIECLKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2020-10-03/15:00GKS GWAREK ORNONTOWICEMKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE-:-
2020-10-03/15:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICEMLKS ZNICZ KŁOBUCK-:-
2020-10-03/15:00AKS MIKOŁÓWTS SZOMBIERKI BYTOM-:-
2020-10-03/15:00LKS UNIA KOSZTOWYKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2020-10-03/15:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZAKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2020-10-03/15:00RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.MKS MYSZKÓW-:-
2020-10-03/15:00KP WARTA ZAWIERCIEBKS SARMACJA BĘDZIN-:-
Kolejka nr 12
2020-10-10/15:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZBKS SARMACJA BĘDZIN-:-
2020-10-10/15:00MKS MYSZKÓWKP WARTA ZAWIERCIE-:-
2020-10-10/15:00KS RUCH RADZIONKÓWRKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.-:-
2020-10-10/15:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNEKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2020-10-10/15:00TS SZOMBIERKI BYTOMLKS UNIA KOSZTOWY-:-
2020-10-10/15:00MLKS ZNICZ KŁOBUCKJSP SZCZAKOWIANKA-:-
2020-10-10/15:00MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICELKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
2020-10-10/15:00RKS GRODZIECGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
Kolejka nr 13
2020-10-17/15:00GKS GWAREK ORNONTOWICELKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2020-10-17/15:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICERKS GRODZIEC-:-
2020-10-17/15:00JSP SZCZAKOWIANKAMKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE-:-
2020-10-17/15:00AKS MIKOŁÓWMLKS ZNICZ KŁOBUCK-:-
2020-10-17/15:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZATS SZOMBIERKI BYTOM-:-
2020-10-17/15:00RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2020-10-17/15:00KP WARTA ZAWIERCIEKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2020-10-17/15:00BKS SARMACJA BĘDZINMKS MYSZKÓW-:-
Kolejka nr 14
2020-10-24/15:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZMKS MYSZKÓW-:-
2020-10-24/15:00KS RUCH RADZIONKÓWBKS SARMACJA BĘDZIN-:-
2020-10-24/15:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNEKP WARTA ZAWIERCIE-:-
2020-10-24/15:00TS SZOMBIERKI BYTOMRKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.-:-
2020-10-24/15:00MLKS ZNICZ KŁOBUCKLKS UNIA KOSZTOWY-:-
2020-10-24/15:00MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICEAKS MIKOŁÓW-:-
2020-10-24/15:00RKS GRODZIECJSP SZCZAKOWIANKA-:-
2020-10-24/15:00GKS GWAREK ORNONTOWICELKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
Kolejka nr 15
2020-10-31/14:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICELKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2020-10-31/14:00JSP SZCZAKOWIANKAGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2020-10-31/14:00AKS MIKOŁÓWRKS GRODZIEC-:-
2020-10-31/14:00LKS UNIA KOSZTOWYMKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE-:-
2020-10-31/14:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZAMLKS ZNICZ KŁOBUCK-:-
2020-10-31/14:00KP WARTA ZAWIERCIETS SZOMBIERKI BYTOM-:-
2020-10-31/14:00BKS SARMACJA BĘDZINKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2020-10-31/14:00MKS MYSZKÓWKS RUCH RADZIONKÓW-:-
Kolejka nr 16
2020-11-07/14:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2020-11-07/14:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNEMKS MYSZKÓW-:-
2020-11-07/14:00TS SZOMBIERKI BYTOMBKS SARMACJA BĘDZIN-:-
2020-11-07/14:00MLKS ZNICZ KŁOBUCKRKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.-:-
2020-11-07/14:00MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICEKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2020-11-07/14:00RKS GRODZIECLKS UNIA KOSZTOWY-:-
2020-11-07/14:00GKS GWAREK ORNONTOWICEAKS MIKOŁÓW-:-
2020-11-07/14:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICEJSP SZCZAKOWIANKA-:-
Kolejka nr 17
2020-11-14/13:30JSP SZCZAKOWIANKALKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2020-11-14/13:30AKS MIKOŁÓWLKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
2020-11-14/13:30LKS UNIA KOSZTOWYGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2020-11-14/13:30KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZARKS GRODZIEC-:-
2020-11-14/13:30RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A.MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE-:-
2020-11-14/13:30KP WARTA ZAWIERCIEMLKS ZNICZ KŁOBUCK-:-
2020-11-14/13:30MKS MYSZKÓWTS SZOMBIERKI BYTOM-:-
2020-11-14/13:30KS RUCH RADZIONKÓWKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

Terminarz grupy 1