Terminarz spotkań na sezon 2014/2015

Terminarz spotkań sezonu 2013/2014 – MKS Myszków

Kolejka 1

Liswarta Lisów – Victoria Częstochowa
LKS Sieraków Śląski – Unia Kalety
Orzeł Babienica/Psary – Liswarta Krzepice
MKS Myszków – Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) – 09.08.2014 o 17:00
Lot Konopiska – Amator Golce
Sparta Tworóg – KS Częstochowa

Kolejka 2

Victoria Częstochowa – KS Częstochowa
Amator Golce – Sparta Tworóg
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) – Lot Konopiska
Liswarta Krzepice – MKS Myszków
Unia Kalety – Orzeł Babienica/Psary
Liswarta Lisów – LKS Sieraków Śląski

Kolejka 3

LKS Sieraków Śląski – Victoria Częstochowa
Orzeł Babienica/Psary – Liswarta Lisów
MKS Myszków – Unia Kalety
Lot Konopiska – Liswarta Krzepice
Sparta Tworóg – Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
KS Częstochowa – Amator Golce

Kolejka 4

Victoria Częstochowa – Amator Golce
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) – KS Częstochowa
Liswarta Krzepice – Sparta Tworóg
Unia Kalety – Lot Konopiska
Liswarta Lisów – MKS Myszków
LKS Sieraków Śląski – Orzeł Babienica/Psary

Kolejka 5

Orzeł Babienica/Psary – Victoria Częstochowa
MKS Myszków – LKS Sieraków Śląski
Lot Konopiska – Liswarta Lisów
Sparta Tworóg – Unia Kalety
KS Częstochowa – Liswarta Krzepice
Amator Golce – Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)

Kolejka 6

Victoria Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Liswarta Krzepice – Amator Golce
Unia Kalety – KS Częstochowa
Liswarta Lisów – Sparta Tworóg
LKS Sieraków Śląski – Lot Konopiska
Orzeł Babienica/Psary – MKS Myszków

Kolejka 7

MKS Myszków – Victoria Częstochowa
Lot Konopiska – Orzeł Babienica/Psary
Sparta Tworóg – LKS Sieraków Śląski
KS Częstochowa – Liswarta Lisów
Amator Golce – Unia Kalety
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) – Liswarta Krzepice

Kolejka 8

Victoria Częstochowa – Liswarta Krzepice
Unia Kalety – Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Liswarta Lisów – Amator Golce
LKS Sieraków Śląski – KS Częstochowa
Orzeł Babienica/Psary – Sparta Tworóg
MKS Myszków – Lot Konopiska

Kolejka 9

Lot Konopiska – Victoria Częstochowa
Sparta Tworóg – MKS Myszków
KS Częstochowa – Orzeł Babienica/Psary
Amator Golce – LKS Sieraków Śląski
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) – Liswarta Lisów
Liswarta Krzepice – Unia Kalety

Kolejka 10

Victoria Częstochowa – Unia Kalety
Liswarta Lisów – Liswarta Krzepice
LKS Sieraków Śląski – Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Orzeł Babienica/Psary – Amator Golce
MKS Myszków – KS Częstochowa
Lot Konopiska – Sparta Tworóg

Kolejka 11

Sparta Tworóg – Victoria Częstochowa
KS Częstochowa – Lot Konopiska
Amator Golce – MKS Myszków
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) – Orzeł Babienica/Psary
Liswarta Krzepice – LKS Sieraków Śląski
Unia Kalety – Liswarta Lisów

Kolejka 12

Victoria Częstochowa – Liswarta Lisów
Unia Kalety – LKS Sieraków Śląski
Liswarta Krzepice – Orzeł Babienica/Psary
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) – MKS Myszków
Amator Golce – Lot Konopiska
KS Częstochowa – Sparta Tworóg

Kolejka 13

KS Częstochowa – Victoria Częstochowa
Sparta Tworóg – Amator Golce
Lot Konopiska – Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
MKS Myszków – Liswarta Krzepice
Orzeł Babienica/Psary – Unia Kalety
LKS Sieraków Śląski – Liswarta Lisów

Kolejka 14

Victoria Częstochowa – LKS Sieraków Śląski
Liswarta Lisów – Orzeł Babienica/Psary
Unia Kalety – MKS Myszków
Liswarta Krzepice – Lot Konopiska
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) – Sparta Tworóg
Amator Golce – KS Częstochowa

Kolejka 15

Amator Golce – Victoria Częstochowa
KS Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Sparta Tworóg – Liswarta Krzepice
Lot Konopiska – Unia Kalety
MKS Myszków – Liswarta Lisów
Orzeł Babienica/Psary – LKS Sieraków Śląski

Kolejka 16

Victoria Częstochowa – Orzeł Babienica/Psary
LKS Sieraków Śląski – MKS Myszków
Liswarta Lisów – Lot Konopiska
Unia Kalety – Sparta Tworóg
Liswarta Krzepice – KS Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) – Amator Golce

Kolejka 17

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) – Victoria Częstochowa
Amator Golce – Liswarta Krzepice
KS Częstochowa – Unia Kalety
Sparta Tworóg – Liswarta Lisów
Lot Konopiska – LKS Sieraków Śląski
MKS Myszków – Orzeł Babienica/Psary

Kolejka 18

Victoria Częstochowa – MKS Myszków
Orzeł Babienica/Psary – Lot Konopiska
LKS Sieraków Śląski – Sparta Tworóg
Liswarta Lisów – KS Częstochowa
Unia Kalety – Amator Golce
Liswarta Krzepice – Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)

Kolejka 19

Liswarta Krzepice – Victoria Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) – Unia Kalety
Amator Golce – Liswarta Lisów
KS Częstochowa – LKS Sieraków Śląski
Sparta Tworóg – Orzeł Babienica/Psary
Lot Konopiska – MKS Myszków

Kolejka 20

Victoria Częstochowa – Lot Konopiska
MKS Myszków – Sparta Tworóg
Orzeł Babienica/Psary – KS Częstochowa
LKS Sieraków Śląski – Amator Golce
Liswarta Lisów – Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Unia Kalety – Liswarta Krzepice

Kolejka 21

Unia Kalety – Victoria Częstochowa
Liswarta Krzepice – Liswarta Lisów
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) – LKS Sieraków Śląski
Amator Golce – Orzeł Babienica/Psary
KS Częstochowa – MKS Myszków
Sparta Tworóg – Lot Konopiska

Kolejka 22

Victoria Częstochowa – Sparta Tworóg
Lot Konopiska – KS Częstochowa
MKS Myszków – Amator Golce
Orzeł Babienica/Psary – Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
LKS Sieraków Śląski – Liswarta Krzepice
Liswarta Lisów – Unia Kalety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 14 =