Trener Osyra opuścił MKS Myszków

Trener Osyra opuścił MKS Myszków

Od poniedziałku dotychczasowy szkoleniowiec drużyny seniorów MKS Myszków Wojciech Osyra prowadzi już nowy zespół. Jest nim …. Polonia Poraj.

Trener Wojciech Osyra w ostatnim czasie wykonał ogromną pracę dla naszego klubu. Zespół objął jeszcze gdy MKS grał w III lidze i pomimo ogromnych problemów finansowych i organizacyjnych zajął z tym zespołem 10 miejsce w tabeli. Po wycofaniu się zespołu z rozgrywek III ligi opolsko-śląskiej, Wojciech Osyra powrócił na stanowisko szkoleniowca MKS-u gdy ten zajmował ostatnie miejsce w tabeli ligi okręgowej mając na koncie 0 pkt. po 10 kolejkach ligowych. Zdobył z drużyną 34 pkt w kolejnych 22 meczach i tylko ze względu na decyzje podjęte w CzOZPN musiał zaznać spadku do A-klasy. W A-klasie poprowadził zespół w 8 meczach, zdobył z nim 20 punktów, które pozwalają naszej drużynie na zasiadanie na fotelu lidera tych rozgrywek. Łącznie trener poprowadził naszą drużynę w 45 meczach ligowych i zdobył z nią 74 pkt co zważając na trudy z jakimi boryka się w ostatnich latach MKS Myszków należy uznać za znakomity rezultat. W poniedziałek trener pożegnał się z zawodnikami i rozpoczął nową drogę na swoim trenerskim szlaku.

Wojciech Osyra w czasie pracy w naszym klubie dał się poznać jako dobry fachowiec, opiekun młodzieży, solidny i przyjazny człowiek. Dziękujemy za trud włożony w funkcjonowanie naszego klubu. Życzymy naszemu trenerowi wielu sukcesów z kolejnymi zespołami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × five =