Podsumowanie rundy jesiennej: IV liga śląska (gr. I) sezon 2018/2019

IV liga śląska (gr. I) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB
1 Polonia Bytom 15 35 11 2 2 37 13 24
2 Śląsk Świętochłowice 15 33 10 3 2 34 19 15
3 RKS Grodziec (Będzin) 15 31 9 4 2 32 17 15
4 Warta Zawiercie 15 29 8 5 2 29 12 17
5 Polonia Poraj 15 25 7 4 4 24 19 5
6 Szombierki Bytom 15 23 7 2 6 27 26 1
7 Unia Kosztowy (Mysłowice) 15 20 5 5 5 19 18 1
8 Unia Dąbrowa Górnicza 15 20 5 5 5 22 21 1
9 Przemsza Siewierz 15 20 6 2 7 21 21 0
10 Sarmacja Będzin 15 19 5 4 6 21 23 -2
11 Gwarek Ornontowice 15 16 4 4 7 24 25 -1
12 Raków II Częstochowa 15 16 5 1 9 27 31 -4
13 MKS Myszków 15 14 4 2 9 10 27 -17
14 Zieloni Żarki 15 12 3 3 9 19 39 -20
15 Górnik Piaski (Czeladź) 15 10 3 1 11 11 35 -24
16 Slavia Ruda Śląska 15 10 1 7 7 13 24 -11
M – mecze, Pkt – zdobyte punkty, Z – zwycięstwa, R – remisy, P – porażki, Bz – bramki zdobyte, Bs – bramki stracone, RB – bilans bramek (Bz – Bs), – zwyciestwo, – remis, – porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB
1 Śląsk Świętochłowice 8 19 6 1 1 18 10 8
2 Szombierki Bytom 8 19 6 1 1 19 10 9
3 Polonia Poraj 7 16 5 1 1 17 12 5
4 Warta Zawiercie 7 15 4 3 0 12 3 9
5 Unia Kosztowy (Mysłowice) 8 15 5 0 3 16 11 5
6 Polonia Bytom 7 14 4 2 1 14 5 9
7 RKS Grodziec (Będzin) 8 14 4 2 2 19 13 6
8 Gwarek Ornontowice 8 14 4 2 2 16 10 6
9 MKS Myszków 8 13 4 1 3 8 12 -4
10 Sarmacja Będzin 8 12 3 3 2 12 10 2
11 Raków II Częstochowa 7 12 4 0 3 19 10 9
12 Zieloni Żarki 8 12 3 3 2 13 14 -1
13 Przemsza Siewierz 8 10 3 1 4 10 13 -3
14 Górnik Piaski (Czeladź) 7 10 3 1 3 7 7 0
15 Slavia Ruda Śląska 7 7 1 4 2 7 9 -2
16 Unia Dąbrowa Górnicza 6 5 1 2 3 4 10 -6
M – mecze, Pkt – zdobyte punkty, Z – zwycięstwa, R – remisy, P – porażki, Bz – bramki zdobyte, Bs – bramki stracone, RB – bilans bramek (Bz – Bs), – zwyciestwo, – remis, – porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB
1 Polonia Bytom 8 21 7 0 1 23 8 15
2 RKS Grodziec (Będzin) 7 17 5 2 0 13 4 9
3 Unia Dąbrowa Górnicza 9 15 4 3 2 18 11 7
4 Śląsk Świętochłowice 7 14 4 2 1 16 9 7
5 Warta Zawiercie 8 14 4 2 2 17 9 8
6 Przemsza Siewierz 7 10 3 1 3 11 8 3
7 Polonia Poraj 8 9 2 3 3 7 7 0
8 Sarmacja Będzin 7 7 2 1 4 9 13 -4
9 Unia Kosztowy (Mysłowice) 7 5 0 5 2 3 7 -4
10 Szombierki Bytom 7 4 1 1 5 8 16 -8
11 Raków II Częstochowa 8 4 1 1 6 8 21 -13
12 Slavia Ruda Śląska 8 3 0 3 5 6 15 -9
13 Gwarek Ornontowice 7 2 0 2 5 8 15 -7
14 MKS Myszków 7 1 0 1 6 2 15 -13
15 Zieloni Żarki 7 0 0 0 7 6 25 -19
16 Górnik Piaski (Czeladź) 8 0 0 0 8 4 28 -24
M – mecze, Pkt – zdobyte punkty, Z – zwycięstwa, R – remisy, P – porażki, Bz – bramki zdobyte, Bs – bramki stracone, RB – bilans bramek (Bz – Bs), – zwyciestwo, – remis, – porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Zalewski RKS Grodziec (Będzin) 11
2 Jacek Jarnot Warta Zawiercie 11
3 Marcin Kowalski Polonia Poraj 9
4 Marcin Lachowski Polonia Bytom 8
5 Marcin Smarzyński Warta Zawiercie 8
6 Maciej Niesyto Przemsza Siewierz 7
7 Jakub Zdrzałek Gwarek Ornontowice 6
8 Damian Wasiak Śląsk Świętochłowice 6
9 Adrian Lesik Śląsk Świętochłowice 5
10 Bartosz Gliński Zieloni Żarki 5
11 Mateusz Kaiser Śląsk Świętochłowice 5
12 Bartosz Giełażyn Polonia Bytom 5
13 Mateusz Wawoczny Warta Zawiercie 4
14 Piotr Andrzejewski MKS Myszków 4
15 Franciszek Wróblewski Raków II Częstochowa 4
16 Damian Waśniewski RKS Grodziec (Będzin) 4
17 Michał Skórski Unia Dąbrowa Górnicza 4
18 Jonatan Strzempek Slavia Ruda Śląska 4
19 Adam Czerkas Raków II Częstochowa 4
20 Amadeusz Zając Szombierki Bytom 4
21 Łukasz Burczyk Przemsza Siewierz 4
22 Maciej Wolny Unia Kosztowy (Mysłowice) 4
23 Adam Baran RKS Grodziec (Będzin) 4
24 Łukasz Matusiak Polonia Bytom 4
25 Paweł Cygnar Unia Dąbrowa Górnicza 4
26 Roman Terbalyan Przemsza Siewierz 4
27 Dominik Marek Polonia Poraj 3
28 Arkadiusz Kowalczyk Sarmacja Będzin 3
29 Daniel Kowalski Unia Kosztowy (Mysłowice) 3
30 Jakub Machura Zieloni Żarki 3
31 Sławomir Musiolik Polonia Bytom 3
32 Kacper Paździor Górnik Piaski (Czeladź) 3
33 Mateusz Iwan Unia Kosztowy (Mysłowice) 3
34 Kamil Ściętek Śląsk Świętochłowice 3
35 Szymon Cichecki Szombierki Bytom 3
36 Przemysław Mizgała Polonia Poraj 3
37 Mateusz Rajca Gwarek Ornontowice 2
38 Karol Pstuś Szombierki Bytom 2
39 Andrzej Buchcik Polonia Bytom 2
40 Bartosz Zachara Zieloni Żarki 2
41 Łukasz Dębski Sarmacja Będzin 2
42 Alex Tyszczak Sarmacja Będzin 2
43 Dariusz Bernas Górnik Piaski (Czeladź) 2
44 Damian Adamiecki Warta Zawiercie 2
45 Jacek Wujec Slavia Ruda Śląska 2
46 Łukasz Wierzba Unia Dąbrowa Górnicza 2
47 Alan Jaworski Polonia Poraj 2
48 Michał Szal Sarmacja Będzin 2
49 Michał Bobryk MKS Myszków 2
50 Tomasz Szpoton Slavia Ruda Śląska 2
51 Adam Mesjasz Raków II Częstochowa 2
52 Tomasz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 2
53 Dawid Hewlik Śląsk Świętochłowice 2
54 Przemysław Sawicki Szombierki Bytom 2
55 Remigiusz Malicki Szombierki Bytom 2
56 Adrian Marek Warta Zawiercie 2
57 Damian Garcarz Zieloni Żarki 1
58 Tomasz Wilk Gwarek Ornontowice 1
59 Bartosz Dyszy Polonia Poraj 1
60 Mateusz Mielczarek Polonia Poraj 1
61 Jarosław Bąk MKS Myszków 1
62 Kacper Zawadzki Sarmacja Będzin 1
63 Józef Misztal Unia Dąbrowa Górnicza 1
64 Rafał Majchrowski Przemsza Siewierz 1
65 Mateusz Zachara Raków II Częstochowa 1
66 Maciej Tora Przemsza Siewierz 1
67 Dominik Mąka Gwarek Ornontowice 1
68 Sławomir Jaworski Gwarek Ornontowice 1
69 Krzysztof Ferensztain Gwarek Ornontowice 1
70 Łukasz Kowalczyk Unia Dąbrowa Górnicza 1
71 Jakub Dankowski Sarmacja Będzin 1
72 Piotr Barwiński Sarmacja Będzin 1
73 Jan Januszek Sarmacja Będzin 1
74 Patryk Mendela Sarmacja Będzin 1
75 Patryk Pikuta Górnik Piaski (Czeladź) 1
76 Kamil Moritz Slavia Ruda Śląska 1
77 Daniel Czapla Śląsk Świętochłowice 1
78 Marcin Brodziński Zieloni Żarki 1
79 Szymon Saliński Gwarek Ornontowice 1
80 Przemysław Szkatuła Polonia Bytom 1
81 Marcin Rejmanowski Slavia Ruda Śląska 1
82 Bartłomiej Płatkowski Polonia Poraj 1
83 Adrian Świerczyński Przemsza Siewierz 1
84 Kamil Fredyk Przemsza Siewierz 1
85 Norbert Bębenek Polonia Bytom 1
86 Marek Pielot Śląsk Świętochłowice 1
87 Arkadii Herasymov Górnik Piaski (Czeladź) 1
88 Fabian Klama Warta Zawiercie 1
89 Jan Gładysz Polonia Poraj 1
90 Sebastian Szombierski Szombierki Bytom 1
91 Marcin Drzymont Warta Zawiercie 1
92 Tomasz Pośpiech Polonia Bytom 1
93 Mateusz Borys MKS Myszków 1
94 Jarosław Czernysz Polonia Bytom 1
95 Marcin Ból Przemsza Siewierz 1
96 Kamil Bochenek RKS Grodziec (Będzin) 1
97 Andrzej Setlak Przemsza Siewierz 1
98 Mikołaj Hajdacz Raków II Częstochowa 1
99 Wojciech Bała Sarmacja Będzin 1
100 Wojciech Kocurek Unia Kosztowy (Mysłowice) 1
101 Daniel Jacenik Unia Kosztowy (Mysłowice) 1
102 Konrad Jakubczyk Unia Kosztowy (Mysłowice) 1
103 Łukasz Łebko Śląsk Świętochłowice 1
104 Dariusz Wilk Górnik Piaski (Czeladź) 1
105 Mateusz Bik Zieloni Żarki 1
106 Sławomir Piwiński Polonia Poraj 1
107 Mateusz Morys Szombierki Bytom 1
108 Michał Dyrda Unia Dąbrowa Górnicza 1
109 Gaspar Bomba Szombierki Bytom 1
110 Jakub Stefaniak Szombierki Bytom 1
111 Lukas Duriska Raków II Częstochowa 1
112 Sebestian Sarzała Górnik Piaski (Czeladź) 1
113 Przemysław Knapik Unia Dąbrowa Górnicza 1
114 Sebastian Koziński Unia Dąbrowa Górnicza 1
115 Rafał Jędrzejczyk Unia Dąbrowa Górnicza 1
116 Daniel Flak Zieloni Żarki 1
117 Krzysztof Bąk Unia Dąbrowa Górnicza 1

źródło: polskieligi.net