WSTĘP WOLNY: MKS Myszków – LZS Piotrówka

MKS Myszków – LZS Piotrówka – WSTĘP WOLNY Zarząd MKS Myszków zdecydował, że wstęp dla wszystkich na mecz o mistrzostwo III ligi pomiędzy zespołami MKS Myszków a LZS Piotrówki będzie bezpłatny. Mecz rozegrany zostanie w środę (1 czerwiec) o godz. 17:00 na stadionie MKS Myszków. W przerwie spotkania przewidziane są atrakcje.

Będą nimi: artystyczne pokazy jazdy na quadach w wykonaniu grupy SHOCKER oraz losowanie nagród.

{gallery}ShockerATVGroup{/gallery}

Informacje na temat grupy SHOCKER:
SHOCKER ATV GROUP, to grupa chłopaków pasjonująca się wyczynową jazdą na quadach. Początkowo jeździli amatorsko w motocrosie i cross country, od dwóch lat skupiają sie na quadowym stunt-cie. W tym roku oficjalnie założyli grupę SHOCKER i postanowili pokazać szerszemu gronu ludzi.
Dzięki grupie przyjaciół oraz sponsorów: Autocraft – producent akumulatorów, PerfectMoto – dealer ATV, Krisbut-net – producent spodów obuwniczych, Bross Group – handel towaramizagranicznymi, chłopaki moga rozwijać swoje umiejętności i dążyć do osiągnięcia perfekcji aby każdy przejazd był na najwyższym poziomie przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa.
SHOCKER zaprasza do odwiedzin na FaceBook’u – www.shocker.pl, można tam poznać członków grupy, obejrzeć zdjęcia, filmiki oraz dowiedzieć się gdzie można obejrzeć SHOCKERS’sów na żywo.

Zarząd zaprasza rodziców z dziećmi, kibiców oraz tych, którzy chcą poczuć atmosferę meczu piłkarskiego.