Wysoka wygrana Myszkowskich !

Ostatni raz futbolówka była w siatce za sprawą wychowanka MKS-u Kacpra Lewickiego który silnym uderzeniem z kilku metrów pokonał bramkarza z Łaziska Górnych. Prusko po wczorajszym mecz na swoim koncie zgromadził 22 bramki i można już teraz powiedzieć że król strzelców III Ligi grupy opolsko-śląskiej pochodzi właśnie z Myszkowa ! W końcówce spotkanie na boisko w ekipie niebiesko-białych pojawił się dwóch piłkarzy z rezerw MKS-u Myszków, Bartek Czajkowski oraz Miłosz Gordel. Po zejściu z murawy Jarosława Bonczka opaskę kapitana na ramię założył pomocnik  Grzegorz Górski.

Bramki: -Piotr Prusko(rzut wolny) 3′ -Piotr Prusko(rzut karny) 61′ -Kacper Lewicki 80′

MKS Myszków:Bruś – Maternik (74. Damian Sołtysik), Buchcik, Zdanowski, Michał Sołtysik, Psonka, Górski, Bonczek (88. Gordel), Lewicki (82. Baraniewicz), Zboralski, Prusko (84. Czajkowski)

Żółte kartki: Szymon Zboralski

Od godziny 15:00 do 17:30 na stadionie MKS-u Myszków odbywał się festyn z okazji Dnia Dziecka pod nazwą „MKS Myszków Dzieciom” !   W przerwie meczu 9 szczęśliwców którzy kupili cegiełkę za symboliczne 20 złotych miało okazję zobaczyć miasto Myszków z „lotu ptaka” lecąc helikopterem Robinsonem który wylądował na terenie klubu w przerwie meczu. Loty były możliwe dzięki gazecie „Tygodnik Regionalny:7 Dni Myszkowa” !