Wysokie loty w Kościelcu

Drużyna MKS-u po dwóch zremisowanych meczach z drużynami, które powinna pokonać, zdobyła komplet punktów w meczu wyjazdowym z silnym Lotnikiem Konopiska.
Mecz miał dość wyrównany charakter, biorąc pod uwagę, że w pierwszej połowie wiatr sprzyjał gospodarzom a w drugiej zawodnikom podopiecznych Jakuba Dziółki. Pomimo optycznej przewagi Lotnika, do przerwy było 0:0. W 60 minucie po zespołowej akcji MKS-u i wymianie piłki pomiędzy prawie wszystkimi zawodnikami, futbolówkę przed polem karnym otrzymał Piotr Napora, minął obrońcę gospodarzy i pokonał bramkarza. Zawodnicy z Kościelca rzucili się do odrabiania strat jednak w doliczonym czasie gry pięknym strzałem z 30 metrów popisał się wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Błażej Wrona i mecz zakończył się wynikiem 2:0.
Myszkowianie zaprezentowali się o wiele lepiej niż w zremisowanym meczu z Liswartą Lisów i zdobyli cenne 3 punkty, które pozwoliły im zbliżyć się do czoła tabeli. Cieszy mecz bez straconej bramki z silną drużyną na wyjeździe oraz zdobycie bramek przez wychowanków MKS-u.
Już w sobotę o 17 MKS podejmie w Myszkowie Pogoń Kamyk a obecność i wsparcie kibiców na pewno się przyda.

Lotnik Kościelec – MKS Myszków 0:2 (0:0)

Skład MKS: Bruś – Nowakowski, Dziółka, Krawczyk, Mikołajczyk – Korbel, Napora, Szczepaniak,