Żarki pokonane w pierwszym sparingu

7 lipca MKS Myszków rozpoczął przygotowania do sezonu 2014/2015 a w sobotę niebiesko-biali rozegrali pierwszy sparing. Przeciwnikiem był zespół Zielonych Żarki a więc stały i bardzo wartościowy przeciwnik z jakim potykamy się w okresie przygotowawczym. Po dobrej grze, szczególnie w pierwszej połowie, w której myszkowianie stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, MKS pokonał czwartoligowca 1:0.

Jedyna bramka meczu padła po stałym fragmencie gry a zdobył ją zawodnik testowany. W drugiej połowie, kiedy na boisku pojawiło się w naszej drużynie  kilku juniorów, zieloni dominowali a właśnie w tym okresie stracili gola.

MKS Myszków – Zieloni Żarki 1:0 (0:0)