Zmiany w terminarzu rozgrywek – komunikat Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Komisja ds. Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, ze biorąc pod uwagę stanowisko OSiR-u Będzin, zarządcy obiektu przy ul. Sportowej 6 w Będzinie oraz na podstawie przedstawionych dokumentów przez BKS Sarmacja Będzin, w dniu 16 października 2020 r. przeniosła z urzędu mecz 13. kolejki IV ligi grupy I pomiędzy BKS Sarmacja Będzin – MKS Myszków z 17 października 2020 r. na dzień 11 listopada 2020 r. Z uwagi na nowe okoliczności początek meczu został wyznaczony na godzinę 11:00.

Termin meczu BKS Sarmacja Będzin — MKS Myszków jest terminem pierwszym z możliwych, ponieważ kolejne są zajmowane przez mecze przekładane z powodu zakażenia w zespołach koronawirusem lub przymusowej kwarantanny zawodników.

W nawiązaniu do terminarza IV ligi, MKS Myszków rozegra mecz 16. kolejki w Łaziskach Górnych w dniu 7 listopada 2020 r., a Sarmacja Będzin zmierzy się w Bytomiu z Szombierkami dzień później.

11 listopada dojdzie do bezpośredniego pojedynku Sarmacji z MKS-em. Z kolei w ostatniej kolejce terminarzowej MKS podejmie 14 listopada 2020 r. Szombierki Bytom. W celu zachowania dłuższej przerwy na odpoczynek.