Zwycięstwo na inaugurację

W rozegranym w sobotę meczu inaugurującym rozgrywki częstochowskiej A klasy zespół MKS Myszków pokonał na własnym boisku Olimpię Huta Stara 4:0. Zwłaszcza w pierwszej połowie zespół gospodarzy cieszył dobrą grą i składnymi akcjami z których dwie zakończyły się zdobyciem bramek. Ich autorem był Daniel Sroślak.  W drugiej połowie mecz się bardziej wyrównał. Bramkę na 3:0 po przerwie zdobył Piotr Podeszwa a chwilę później najlepszą sytuację do zdobycia honorowej bramki zmarnowali zawodnicy Olimpii, kiedy to po strzale z rzutu karnego dobrą interwencja popisał się Bartłomiej Wilk. Swoje trafienie zaliczył w tej części meczu również Robert Szczepaniak ustalając wynik spotkania. MKS zainkasował 3 punkty, choć gra momentami pozostawiała jeszcze dużo do życzenia. Jest wiec nad czym pracować by w kolejnych meczach kibice oglądali dobra grę przez całe 90 minut.

Skład MKS: Wilk ( Gęsikowski) – Piątkowski, Maternik, Filipowicz, Ł. Zawrzykraj (Dudek), Pysno, R. Szczepaniak (Ruciński), Lamch. Napora, Podeszwa – Sroślak

Bramki: Sroślak x 2, Podeszwa, Szczepaniak.