Netto sponsorem MKS

Netto Aktywni

Przed kilkoma dniami zostały sfinalizowane rozmowy z przedstawicielami firmy Netto, efektem których jest zawarcie rocznej umowy sponsorskiej.

Firma Netto od niedawna posiada swój sklep w Myszkowie przy ul. 1 Maja 2a . Netto to sieć osiedlowych sklepów spożywczych z łatwym dostępem do produktów pierwszej potrzeby po niskich cenach. Zarząd MKS Myszków cieszy się, że kolejny podmiot gospodarczy zamierza promować swoją działalność we współpracy z naszym klubem a ponadto, że kolejna firma chce wspierać działalność służącą społeczności lokalnej. Nadmienić trzeba, że firma Netto od wielu lat jest przyjazna sportowi i pomaga wielu klubom sportowym zarówno w Polsce jak i zagranicą. Netto współpracuje z klubami zawodowymi, amatorskimi a szczególnie duży nacisk kładzie na krzewienie idei sportu wśród najmłodszych.

Więcej informacji o inicjatywach sportowych Netto znajdziemy na stronie internetowej www.nettoaktywni.pl . Pamiętajmy więc, że Netto dzieli się ze społecznością myszkowską oraz, że idea jaką się kieruje w swojej działalności to także pomoc innym. Firma Netto będzie wspierać jedną z grup młodzieżowych MKS Myszków.

Pełna lista sponsorów klubu: zobacz