Podziękowania dla członków klubu

MKS Myszków flaga

Zarząd MKS Myszków składa wyrazy podziękowania członkom klubu za ofiarną pomoc w budowie nowej drużyny seniorów, organizacji klubu oraz za codzienną ciężką pracę.

Zaczniemy od największego prywatnego sponsora klubu, Pani Beaty Jakubiec – Bartnik, która poza swoim zobowiązaniem do comiesięcznego finansowania klubu oraz bezpłatną obsługą medyczną świadczoną na rzecz zawodników klubu, dokonała zakupu sprzętu sportowego różnego rodzaju tj. kompletów meczowych, piłek i getrów za znaczną sumę pieniędzy.

Zobacz jak zostać Członkiem Klubu: Zostań Członkiem Klubu MKS Myszków

Słowa podziękowania kierujemy również do Pana Krzysztofa Burzańskiego, który pomógł klubowi w pozyskaniu zawodników pomagając im znaleźć pracę na dogodnych warunkach i tym samym przyciągając ich do naszej drużyny. To nieoceniona pomoc w czasach gdy o solidną pracę wyjątkowo trudno.

Uznanie należy się Panu Zdzisławowi Zgrzeblakowi, który pomagał i pomaga w rozmowach z nowymi zawodnikami i trenerami. Jego nieoceniona pomoc pozwoliła zaoszczędzić wiele czasu decydentom oraz dokonać wyboru najlepszych w danym momencie opcji.

Wyrazy podziękowania kierujemy również w stronę Pana Tomasza Szlenka, który zakupił w tym roku komplet koszulek treningowych, pomagał w organizacji spotkań okolicznościowych oraz przekazał środki finansowe na zakup nowej pralki klubowej do prania sprzętu sportowego o znacznej wartości.

Dziękujemy też Panom Bronisławowi Szymczykowi, Bogusławowi Gęsikowskiemu oraz Krzysztofowi Liwochowi za codzienną pracę na rzecz klubu. W szczególności kierownicy zespołu, pracujący społecznie wiele godzin dziennie, Bronisław Szymczyk i Bogusław Gęsikowski stanowią o podstawach organizacyjnych klubu i pozwalają na sprawne funkcjonowanie klubu.

Dzięki pomocy członków klubu, MKS może zorganizować również mecze na swoim stadionie bowiem aż czterech spośród porządkowych to członkowie klubu.

Serdecznie dziękujemy. Takie wsparcie pozwala z optymizmem spoglądać w przyszłość i pokazuje jak wielu osobom leży na sercu dobro klubu. Wartych wymienienia członków jest jeszcze wielu i serdecznie im wszystkim dziękujemy.