Pomoc dla Ewy

Zbierając nakrętki pomagasz Ewie.

My, jako Fan Club Zawiercie Ruchu Chorzów, chcemy pomóc w rehabilitacji Ewy. 10-letnia Ewa Więckowska cierpi na mózgowe porażenie dziecięce oraz cukrzycę pierwszego stopnia. Dziewczynka nie potrafi chodzić samodzielnie, ma niedowład czterokończynowy. Potrzebuje ona stałej i kosztownej rehabilitacji, dlatego za sprawą nauczycieli z Zespołu Szkół Specjalnych została zorganizowana akcja zbierania plastikowych nakrętek, która jest szansą na pokrycie kosztów leczenia.

Jesteśmy nie tylko kibicami, ale także ludźmi wielkiego serca, więc czujemy się zobowiązani do pomocy Ewie. Możemy to zrobić w prosty sposób, po prostu zbierać plastikowe nakrętki po napojach, wodzie, sokach, czy jogurtach. Nic nas to nie kosztuje, a możemy tylko pomóc. Członkowie FC dobrze wiedzą, kto zbiera wszystkie nakrętki, a w razie wątpliwości prosimy o kontaktowanie się poprzez nasz e-mail, który znajdziecie w zakładce „Kontakt”. Przekazujcie informację o Ewie oraz o tej akcji jak największej liczbie znajomych, im więcej osób się zaangażuje, tym większy będzie nasz wkład w pomoc!

Można również wpłacać darowizny na subkonto Ewy:
Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
PKO SA. I O/Warszawa 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
z dopiskiem: darowizna na rzecz leczenia i rehabilitacji Ewy Więckowskiej

lub przekazać 1% swojego podatku wpisując w zeznaniu podatkowym:
Fundacja dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, nr KRS: 0000037904, a w rubryce „inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikie” wpisać: „Ewa Więckowska 4803”

Każdy kto chce pomóc proszony o kontakt z: zwoli77 (PW lub email na forum)