Pożyteczny sparing z Zielonymi

Sparing MKS Myszków

W sobotę o godz. 11.00, na boisku MKS-u  rozegrany został sparing z Zielonymi Żarki. Mecz ten dał trenerowi Dziółce szansę na sprawdzenie w meczowych warunkach kilku zawodników. Trener przyglądał się min. Trzem zawodnikom Małej Panwi Cynków oraz młodemu wychowankowi  Śląska Świętochłowice.  Wszystkim zawodnikom szkoleniowiec MKS-u będzie się nadal przyglądał, bowiem talenty mogą być wcale niedaleko i szkoda zaprzepaścić szansę na znalezienie wartościowych zawodników w naszym regionie. Spotkanie było też pierwszą szansa do testowania nowego, bardziej ofensywnego systemu gry, jakim alternatywnie myszkowianie mogliby grać w rundzie rewanżowej.

Mecz zakończył się rezultatem 3:2 dla czwarto ligowców a bramkę na wagę zwycięstwa żarczanie zdobyli w ostatniej akcji meczu. Gole dla MKS-u zdobyli: Sroślak i Sierka.

Sparing obserwowała również zorganizowana grupa kibiców MKS-u, którzy głośnym dopingiem wspierali niebiesko-białych w boiskowych poczynaniach. Za obecność i doping serdecznie dziękujemy.