Relacja: MKS Myszków – Orzeł Psary/Babienica

Wczorajszego dnia o godzinie 18:00 przed własną publicznością zawodnicy MKS-u Myszków pokonali dwa do zera Orzeł Psary/Babienice. Wynik spotkania ustali Piotr Prusko strzelając w owym meczu dwie bramki. Pierwszy gol padł po równoległym podaniu Jarosława Bonczka do Pruski który wykończył akcje. Druga bramka to dalekie zagranie Naszego obrońcy Andrzeja Buchcika w pole karne rywala gdzie bramkarz gości wychodząc do piłki  pomylił się ,a Piotr Prusko który przyjął futbolówkę przy linii końcowej i pięknym strzałem przelobował wracającego golkipera gości !  Spotkanie to nie odbywał się w w szaleńczym tempie ale warto odnotować lepszą grę gospodarzy zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie.

 

Środowa wygrana przerwała złą passę gospodarzy którzy wcześniej przegrali trzy spotkania z pod rząd(Start Bogdanowice, Rozwój Katowice, Skałka Żabnica). Pod koniec starcia zawodnik Orła otrzymał czerwoną kartek. Po zejściu z boiska kapitana Jarosława Bonczka ową funkcję kolejny raz przejął obrońca Tomasz Zdanowski. Tym zwycięstwem myszkowscy piłkarze zapewnili sobie utrzymanie w III lidze gr. opolsko-śląskiej !

 

Przypominam że po meczu z Orłem Psary/Babienica najlepszy strzelec MKS-u Myszków Piotr Prusko na swoim koncie ma już 19 bramek i jest liderem klasyfikacji najlepszych strzelców III ligi gr. opolsko-śląskiej.

 

W przerwie owego meczu została rozlosowana nagroda dla kibica Myszkowskich w postaci biletu wejściowego na kabaret „Dno” który w Myszkowie zagości 12 czerwca 2011 roku. Nagrode dla szczęśliwego fana ufundował „Tygodnik Regionalny: 7 Dni Myszkowa” !

 

 

Bramki:
– Piotr Prusko 22′
– Piotr Prusko 81′

Żółte kartki:
– Zawrzykraj
– M.Sołtysik
– Zboralski

Skład MKS-u Myszków:
Witkowski- Zawrzykraj, Buchcik, Zdanowski, M. Sołtysik- Górski ( Baraniewicz), Ojczyk, Psonka, Bonczek (Lewicki)- Prusko, Zboralski (D. Sołtysik)